Мбокані зізнався, що вболіватиме за “Брюґґе”

22 Кві, 2015|13:30

Форвард столичного “Динамо” триматиме кулаки за суперника дніпропетровського remeron canada. “Дніпра” та навіть готовий консультувати.

“Я можу розповісти про те, як потрібно грати проти “Дніпра”. “Брюґґе” потрібно продемонструвати свій футбол: не сидіти без діла, а зробити ставку на контратаку. У складі “Дніпра” багато хороших футболістів, які знайдуть “дірки” в будь-якій обороні, тому бельгійцям потрібно бути обережними. У чемпіонаті України дніпряни йдуть на третьому місці – це хороша команда, без сумнівів. У мене є чудові новини для “Брюґґе”: матч пройде на НСК “Олімпійський”, де знову відмінний газон. Це допоможе командам продемонструвати якісний футбол.

Думаю, що далі пройде “Дніпро”, але вболіватиму за “Брюґґе” – з поваги до Мішеля Прюдомма. Ми працювали разом в “Андерлехті” і “Стандарді”. Він мене завжди підтримував і дуже допоміг стати тим, ким я зараз є. Так, я відданий уболівальник “Андерлехта”, але ніколи не мав нічого проти “Брюґґе”. Я дуже хотів би, щоб “Динамо” зустрілося з бельгійським клубом у півфіналі Ліги Європи. Або ні, краще відразу у фіналі. Сподіваюся, я зможу набрати потрібну форму, щоб тренер знову почав на мене розраховувати, як на основного форварда”, – заявив Мбокані.

Коментар БФ: Про Флоренцію думай,  дурню!