Моурінью: “Я стаю краще і краще”

9 Кві, 2015|23:26

Наставник “Челсі” Жозе Моурінью заявив, що він, як тренер, з роками стає тільки краще.


У свої 52 роки Моуріньо є одним з найбільш авторитетних і успішних тренерів світу. Жозе брав чемпіонські титули в Англії, Іспанії, Італії і в себе на батьківщині в Португалії. Сам Жозе вважає, що сезон за сезоном він лише відточує свої навички.

“Думаю, у мене є проблема: з того моменту, як я почав працювати, я стаю краще у всьому, що роблю. Я еволюціоную в багатьох областях – областях щодо читання гри, підготовки до матчів, тренувального процесу, методології. Я відчуваю себе краще і краще. Але є одна річ, яку я не можу змінити: коли я спілкуюся з пресою, то ніколи не буваю лицеміром “.

“Ви знаєте, я не такий старий для футболу. У свої 52 у мене, можливо, в запасі ще 20 років, щоб тренувати. Але я відчуваю себе … можна сказати,” старим лисом “. Нічого не лякає мене, нічого не турбує . Здається, ніби для мене немає нічого нового “.

“Я дуже, дуже стійкий в плані контролю цих емоцій, але мені потрібен час на роздуми. Не так, щоб прокидатися посеред ночі, переживаючи через чиєїсь травми або через тактики на майбутній матч. Мені потрібно роздумувати, я намагаюся запобігати проблеми. Мені потрібен час “, – повідомив Моуріньо The Telegraph.


phIue2_-LSY
xenical shortage.
Коментар від БФ: Старий лис у своєму репертуарі.

В темі: