Найкрутіший футбольний пранк в історії

17 Сер, 2016|04:02

Вчора відбувся один із найкрутіших пранків за всю історію футболу.

Як ви знаєте, вчора “Стяуа” Бухарест на своєму полі приймав “Манчестер Сіті”, якому поступився із розгромним рахунком 0:5.

Тут відразу ж варто зробити ліричний відступ – нинішній “Стяуа” не є наступником того великого клубу, який в 1986 році виграв Лігу Чемпіонів. Власник бухарестської команди програв у суді право на назву, емблему, титули і т. д., тому ультрас перестали підтримувати цей колектив, оскільки не вважають його справжнім чи бодай правонаступником.

Отже, ультрас у команди немає, але відповідальні за матч кваліфікації ЛЧ захотіли організувати перфоманс самостійно. Тож на керівництво вийшли фанати “Динамо” Бухарест, які представилися професіоналами своєї справи і запропонували організувати гідне шоу на всю трибуну. Керівництво “Стяуа” дало noprescriptioneeded prescription drugs. добро.

Читайте також: 17-річний уболівальник атакував голкіпера у Швеції

Ви вже, напевно, здогадуєтеся, що було далі – перед початком матчу, коли всі глядачі підняли розкладені заздалегідь плашки, на трибуні з’явився напис, але прославляв він не” Стяуа”, а їх головних суперників – “Тільки “Динамо” Бхарест”!