“Нікому його не віддам! Нікому! Хіба більше бабла дасте?”

1 Тра, 2015|00:04

Вся суть сучасного футболу, як і цілого світу в глобальному понятті, залежить виключно від політики і грошей. Це фактори, які один одного підтримують і top 10 online viagra sites. взаємовключають.

Ранок першого травня (уявіть собі – місяць залишився до літа, юху!) розпочнемо із трьох головних трансферних новин дня попереднього.

Перша бомба, яка знову ранила фанатів дортмундської “Боруссії” у саме серце – це відмова Ґюндоґана підписувати нову угоду з клубом. Чи то Ілкай, в якого чинний контракт завершується влітку 2016 року, вирішив пошантажувати керівництво клубу, аби виторгувати більше грошей, чи то справді вже має готовеньке місце в “Баварії”, “Ман Сіті”, “Реалі”, наразі не повідомляється. Хоча, швидше за все, гравець не повірив у майбутнє з новим наставником Тухелем. Наразі ж Ілкай спокійненько собі готується до гри з “Гоффенхаймом”, жартує з Клоппом, і ззовні не видає думок про порочне (звісно ж, великі гроші). Втім, і в “Боруссії” трагедії з цього не роблять: не він перший, не він останній. Гравці виростають в Дортмунді і йдуть, грошики приходять, а “джмелі” все ще “стей стронґ” (навіть попри повний провал у сезоні, здавалося б, все-таки добрались до 1/8 ЛЧ, досі борються за 5-те місце у таблиці, ще й зіграють у фіналі кубка).

OMACY7BFH_U

Друга історія стосується України. Як повідомляють наші італійські колєґи з Corriere Dello Sport, захисник “Динамо” Домаґой Віда, остаточно своєю грою проти “фіалок” в 1/4 фіналу ЛЄ переконав Манчіні не купувати його в “Інтер”. В той же час, журналіст цього видання запевнює: у списку досі залишається Драґовіч. У футболіста є ще декілька турів чемпіонату України, аби довести, що він не хоче в Мілан.

P.S. Тепер зрозуміло, чому Ярмола так плужить у важливих матчах: патріот же! Тільки скаути іноземних клубів приїжджають вживу подивитись на його гру, як він одразу ж ховається. Ай, молодець!

А третя новина у нас із Туманного Альбіону. Бос “Астон Вілли” Тім Шервуд заявив, що ніколи не продасть свого нападника Крістіна Бентеке. За однієї скромної умови.

“У мене нема наміру продавати Бентеке. Але все залежить від ціни. Якщо хтось захоче його купити, це стане дорогим задоволенням”.

От і правильно. Не для нищебродів квіточку ростив. Як говориться у подібних випадках, все має свою ціну.