Олег Шелаєв продовжить кар’єру в “Дніпрі 1918”

10 Сер, 2018|23:04

Про це в інтерв’ю власкору “Брутального Футболу” у Дніпрі Карині Шпорт розповів один із засновників громадської організації “Дніпро 1918” Євген Переверзев.

“На цьому етапі тренером сформовано склад, хлопці бойові. Є люди, які грали і у Другій Лізі, і у Першій Лізі. Є люди, які грали в Прем’єр-лізі у Чемпіонаті України. Великим плюсом є те, що Олег Шелаєв буде за нас грати. Людина загорілася ідеєю, йому це цікаво. Ми всі його добре знаємо, він наш великий друг, він готовий нас підтримувати у цьому плані. Для нас це величезна довіра з боку цієї людини”, – зазначив Євген Переверзев.

Також він анонсував презентацію інших відомих гравців misoprostol for sale. у складі “Дніпра 1918” найближчим часом.

Крім того, Євген Переверзев прокоментував позицію вболівальників “Дніпра” стосовно команди і те, як розвиватиметься новий футбольний проект.

“Ми сказали, що ми не відвертаємось від футбольного клубу “Дніпро” та продовжуємо його підтримувати. Але ми хочемо створити свою команду. Своя команда уболівальників, яка не буде залежати від, як ми казали, однієї людини. Тобто ми створюємо команду на перспективу, на майбутнє. Тому що, на жаль, тенденція така, що спортивна складова футбольного клубу “Дніпро”, завдання на сезон та узагалі – усе не зрозуміло. Команда втратила статус професійного клубу, команда перетворилась, на жаль, у фарм-клуб СК “Дніпро-1”, де награється молодь. Але, знову ж таки, ми за “Дніпро” до кінця вболіватимемо, будемо підтримувати, але дивимось у майбутнє”.

Олег Шелаєв завершив професійну кар’єру футболіста у 2014 році в складі харківського “Металіста”, після чого у січні 2015 року був призначений спортивним директором академії “Дніпра”. В цілому футболіст провів більше 10 років кар’єри у системі “Дніпра”.

Нагадаємо, що клуб “Дніпро 1918” – це новий футбольний “стартап”, заснований уболівальниками “Дніпра”. Цього сезону клуб заявився на чемпіонат міста, однак творці клубу запевнюють, що мають плани, які ідуть далеко попереду. Більш детально цілі проекту та презентацію футбольного клубу читайте в репортажі Карини Шпорт.