“Договорняки” більше не транслюватимуть по ТБ

21 Чер, 2015|22:52

Після завершення ХХІV Конференції ПФЛ, яка відбулася вчора у будинку футболу України, президент ПФЛ Сергій Макаров розповів, що канал «Футбол» не відновлятиме роботу з першою лігою. Про це пише сайт 1927.

 

 

 

На жаль, на даний момент спонсора для нашої організації знайти поки не вдалося, а це означає, що телеканал «Футбол» не готовий відновити роботу з нами, і транслювати ігри першої ліги, оскільки організація будь-якої трансляції потребує великих витрат (приблизно 10-15 тисяч долларів за трансляцію). Однак ми зараз шукаємо альтернативні варіанти організації трансляцій, які дозволять за незначних витрат робити якісні трансляції. Зараз у нас є пропозиція від компанії, яка займається cialis price walgreens. відео трансляціями через Інтернет. Сподіваємося, що у випадку успішного завершення переговорів клуби нас підтримають, і створять умови для проведення трансляцій.

Власне, нічого хорошого подібні новини не приносять. Відсутність трансляцій – це, в першу чергу, кулуарні домовленості, “договорняки” і таке інше. Спонсори, відгукніться!

В темі: