Під час матчу “Динамо” – “Шахтар” у коментаторів “2+2” вкрали мікрофони та навушники

4 Сер, 2018|20:02

Ор вище гор.

Матч “Динамо” – “Шахтар” на стадіоні НСК “Олімпійський” зібрав 47 тисяч глядачів, однак схоже, зо не всі online drugs store from india. з низ прийшли саме за футболом. Декому до душі припала апаратура телевізійників, яку можна поцупити та вигідно продати (або ж просто покєкати з медіахолдингу).

Як повідомляє Strana.ua, під час Класичного дербі відбулася, мабуть, найбільш курйозна крадіжка в історії українського футболу. Наприкінці гри коментатори Вадим Скічко та Едуард Цихмейструк відволіклися, і в цей момент хтось у поцупив мікрофон та дорогі навушники фірми “Senheiser”.

В даний час правоохоронці займаються переглядом відео з камер спостереження на стадіоні з метою встановлення правопорушників. Крім того, готуються запити на інші телеканали, які могли зафіксувати момент крадіжки.

Читайте також: Головний редактор “ПроФутболу”: “У 2-й шістці іноді нічого дивитися. Ми міняємося матчами “Динамо” і “Зорі” на “Шахтар” і “Ворсклу”

“Динамо” Київ після трьох матчів нового чемпіонату йде на першій сходинці, набравши дев’ять очок. У “Шахтаря” на три очка менше – він йде другим.