Політики збираються створити свою ФІФА

31 Тра, 2015|19:35

З блекджеком та Руні.  Власне, вони і розраховують на Англію найбільше.

Політики з Німеччини, як повідомляє Dw.de, пропонують заснувати нову світову футбольну організацію замість ФІФА, яка попри корупційні скандали залишилася без змін. Віце-президент Європарламенту ліберал Александер Ґраф Ламбсдорфф закликав найбільші європейські футбольні федерації вийти з ФІФА та заснувати нову Світову футбольну асоціацію (World Football Association, WFA).

“Після переобрання Блаттера європейські федерації повинні нарешті вжити заходів”, – заявив Ламбсдорфф німецькому виданню Welt am Sonntag, номер якого побачив світ у неділю, 31 травня.

За словами європарламентаря, вже тривалий час у ФІФА “хвіст виляє собакою”, адже попри те, що найкращий футбол та переважна частина грошей локалізовані в Європі та Америці, більшість голосів мають Африка та Азія.

“Якщо п’ять провідних європейських футбольних націй – Німеччина, Англія, Іспанія, Франція та Італія – проголосять, що готові стати основою нової WFA, то незабаром долучаться США, Японія та Австралія. А якщо ще й Аргентина та Бразилія приєднаються, то ФІФА Блаттера настане спортивний та економічний кінець”, – вважає Александер Ґраф Ламбсдорфф.

Він додав, що для кінця ери Блаттера та diovanoverthecounter. реформ у ФІФА може вистачити і серйозної погрози заснувати нову асоціацію.

За оновлення ФІФА виступив і міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр. Без “чіткого нового початку” ФІФА не зможе виконувати свої функції, додав урядовець.

Нагадаємо, 27 травня, перед початком конгресу ФІФА, у Швейцарії за підозрою у корупції було затримано сімох високопосадових функціонерів організації, серед них – віце-президенти Джеффрі Уебб та Еухеніо Фігередо. Згодом розгорівся конфлікт, у ході якого керівництво УЄФА виступило проти Блаттера. Утім, останньому вдалося уп’яте поспіль перемогти на виборах президента Міжнародної федерації футбольних асоціацій.