“Порту” звинуватив “Бенфіку” у чаклунстві

30 Чер, 2017|18:51

Звинувачення пролунало в суперпрямому сенсі.

Директор “Порту” по зв’язкам із громадськістю Франсішку Маркеш в ефірі клубного телеканалу заявив, що “Бенфіка” як мінімум протягом двох останніх сезонів користувалася послугами магії. Як доказ він навів скріншоти листування президента “Бенфіки” Луїша Філіпе Вієйри з чаклуном з Гвінеї-Бісау Армандо Нагі, який у вільний від магії час працює комісаром народної поліції.

ruec9ff19331d

 

“Бенфіка” заплатила магу сотні тисяч євро. У сезоні-2015/16 клуб перевів чаклуну 75 тисяч євро за перемогу в чемпіонаті. Це ставить під сумнів заслуги гравців, тренерів і керівників “Бенфіки”.

Не думав, що це досягне таких масштабів, але сьогодні я можу сказати: це найбільший скандал в історії португальського футболу. Найцікавіше ще попереду”, – заявив Маркеш.

За словами директора “Порту”, маг застерігав “Бенфіку” від можливого саботажу четвертого поспіль чемпіонства. Саботаж заключався в перестановках у складі правління “орлів”, в результаті яких африкансьому чародію перестали платити. Все це вдало наклалося на дві поспіль січневі поразки лісабонців у чемпіонаті. Армандо Нагі бачив вирішення проблеми у перепідписанні свого контракту з клубом до початку плей-офф Ліги Чемпіонів.

До своєї поради чаклун приклав прайс-лист:

Без-имени-5

Контракт з чаклуном було підписано 13 лютого, а наступного дня “Бенфіка” перемогла “Боруссію” (1:0). Коли ж лісабонці згоріли в Дортмунді з рахунком 0:4, Армандо Нагі заявив rhinathiol promethazine. президенту клубу, що проблемою займався його брат, який виконав магічний ритуал несвоєчасно. Вибачившись перед Луїшем Вієйрою, Армандо Нагі пообіцяв сконцентруватися на Чемпіонаті та Кубку Португалії, які “Бенфіка” згодом виграє.

Армандо Нагі підтвердив, що мав переписку с президентом “Бенфіки”, але заявив, що в жодне чаклунство ніколи не вірив, а тим більше не підписував з клубом контракт. Португальські журналісти також не знайшли жодного підтвердження інформації від директора “Порту”.

Читайте також: Роман Зозуля не спішить в Україну

Президент “Бенфіки” Луїш Вієйра прогнозовано спростував слова Франсішку Маркеша, заявивши, що “головний чарівник “Бенфіки”- тренер Руй Віторія”.