Президент винницької “Ниви”: “Балкани” пропонували нам хабар у розмірі 150 тисяч гривень”

5 Чер, 2017|17:45

Новий скандал у нещадному українському футболі.

Почесний президент СФК “Нива-В”, генерал-майор Василь Вовк звинуватив клуб “Балкани” у намаганні “купити гру” проти вінницької “Ниви” за 150 тисяч гривень.

“Завтра відбудеться матч за право грати у Першій лізі (“Балкани” – “Суми”). Я вболіваю за обласний центр та вважаю, що не має бути  сільських царьків в професіональному футболі нашої країни. Це його ховає. Саме тому ми не маємо й не будемо мати успіхів в Європі й світі!

Керівництво ФК з чудового села Зоря не відповідає українським цінностям. Бо орієнтується тільки на гроші, які й пропонували перед матчем нашим футболістам – у сумі 150 000 гривень! Звертаюсь до шанованого мною президента ПФЛ пана Макарова: хіба нам такий футбол потрібен?”- передає слова Вовка прес-служба СФК “Нива-В”.

Головний тренер “Балкан” Андрій Пархоменко, в свою чергу, спростував інформацію щодо пропозиції хабара гравцям вінницької “Ниви”.

“Від вас вперше чую про таке. Чесно кажучи, я в шоці. over the counter cytotec. Весь минулий тиждень я не був в країні. Зараз їдемо на виїзд до Сум і для мене така інформація дуже дивна.

Щоб ми комусь щось пропонували? Це взагалі якась маячня! Загалом, коротко – без коментарів. Ми граємо в футбол, і наш клуб тільки за чесну гру!” – сказав Пархоменко в інтерв’ю порталу Sport Arena.

Читайте також: Замість одного “Дніпра” у новому сезоні можуть зіграти відразу чотири

Стиковий матч між “Сумами” та “Балканами” за право грати в Першій лізі відбудеться 6 липня.