Путін не знає, як буде виступати збірна Росії на Мундіалі

21 Кві, 2015|11:25

Порошенко каже, що потрібно бойкотувати Чемпіонат світу в Росії. А от сам Президент Росії впевнений, що не розчарує ФІФА, яке довірило право проведення Мундіалю в Росії. Про це він повідомив під час діалогу із Йозефом Блаттером.

Та у нас Олімпіада пройшла в минулому році, тепер перед Росією велике, якщо не сказати величезне, завдання підготовки до Чемпіонату світу 2018 року. Я не знаю, як буде виступати наша команда (БФ” – всі знають, ти не знаєш) – це справа фахівців, але все-таки підготовка чемпіонату – це завдання офіційної влади. Робота у нас почалася і почалася активно. Все йде за раніше наміченим планом, – заявив Путін.

Також tadalafil rezeptfrei. герой відомої української народної пісні прокоментував саме явище футбол. Ну і про фантазії.

Футбол – це сильна, командна гра, футбол об’єднує, футбол будує мости, так що ми з нетерпінням чекаємо цього Чемпіонату світу, який гідно виконає цю роботу – об’єднає Росію і решту світу. Ми знайдемо єдність саме в цій грі.

Всього в Чемпіонаті світу візьмуть участь 32 команди. Жеребкування відбіркового турніру відбудеться в Санкт-Петербурзі в Костянтинівському палаці 25 липня. Збірна Росії автоматично отримала місце у фінальній частині першості як господар.

В темі: