Путін прокоментував арешт чиновників ФІФА у звичній манері

28 Тра, 2015|23:17

Президент Росії не може залишатися осторонь різних скандалів. І, як tadalafil suppliers. правило, він постійно займає абсолютно протилежну позицію, ніж його західні колеги, стосовно різних питань.

Володимир Путін назвав дуже дивним те, що арешти чиновників ФІФА зроблені за запитом американської сторони, яка намагається поширити свою юрисдикцію на інші країни, інформує ria.ru.

Що стосується арештів, які здійснено, то виглядає це, щонайменше, дуже дивно, адже арешти проведені за запитом американської сторони за звинуваченням у корупції. Це ще одна явна спроба поширити свою юрисдикцію на інші держави, – говорить президент Росії.

США просто намагаються не допустити переобрання Блаттера, заявив президент Росії.

Як ми знаємо, в п’ятницю мали відбутися вибори президента ФІФА, і пан Блаттер має всі шанси бути переобраним. І ми знаємо про той тиск, який на нього чинився з метою заборонити проведення чемпіонату світу 2018 року в Росії. На жаль, наші американські партнери використовують такі методи для досягнення своїх корисливих цілей і роблять це незаконно, переслідують людей.

Про можливі наслідки скандалу для російського Кубка світу-2018 президент відповів просто: «Не знаю. Нас це не стосується».

Нагадаємо, раніше було заарештовано кілька високопоставлених чиновників ФІФА. Вони підозрюються в шахрайстві, відмиванні грошей, отриманні величезних хабарів та інших корупційних діяннях.