“Реал” черговий раз показує себе з “гнилого” боку

20 Вер, 2015|11:29

До такого висновку дійшов головний тренер “Гранади”.

Як повідомляє AS, Хосе Рамон Сандоваль вважає, що прес-служба “галактікос поступила нешанобливо, запропонувавши своїм уболівальникам вгадати, скільки “Реал” заб’є у ворота “Гранади”.

Вони пропонували своїм фанам вгадати, в where to buy nizoral pills. скільки м’ячів ми програємо. Це відсутність елементарної поваги, вони недооцінили нас. Моя команда грала сьогодні вільно і розкуто, через те, що нам весь тиждень нагадували про 1: 9.

Якби нам трохи пощастило, ми може бути і добилися б позитивного результату. Ви повинні розуміти: з такою якістю гравців, як у “Реала” – є завжди загроза пропустити. Однак, коли ми перехоплювали м’яч, ми бачили як вони злилися.

“Реал Бенітеса”? Не коментую інших менеджерів. Я не знаю методів його роботи, але повинен похвалити Рафу за те, що він зробив на цей момент. Важко удосконалити такий клуб, як “Реал”, але іспанець старається. Він намагається зробити щось велике, потрібно трохи часу , – підсумував Хосе Рамон Сандоваль.

Читайте також: Луческу “покотив” бочку в сторону Роналду

Матч між “Реалом” та “Гранадою” закінчився з рахунком 1-0 на користь господарів. Єдиний м’яч на 55 хвилині забив Карім Бензема.