Російська влада звинуватила бакланів у руйнуванні даху “Крестовського”

22 Сер, 2017|18:03

“Крестовський” продовжує постачати лулзи.

Віце-губернатор Санкт-Петербурга Ігор Албін висловився з приводу проблем з дахом на стадіоні “Крестовський”. Чиновник звинуватив у псуванні конструкції… бакланів! Бакланів у прямому сенсі:

“Дах витримує приголомшливе навантаження – до 400 кілограмів на квадратний метр! Здавалося toradol mexico. б – які тут можуть бути труднощі? Виявилося, що неправильно працює захист від птахів.

Є така відома птиця – баклан, яка своїм потужним дзьобом руйнує цілісність плівки. Птах довбає дзьобом світловідбиваючу плівку на даху. І це призводить до дефектів, які, в свою чергу, в негоду пропускають вологу. Щоб уникнути таких пошкоджень, необхідно доопрацювати проект захисту, який зараз не працює належним чином”.

В свою чергу, санкт-петербурзькі  зоологи захищають бакланів.

“Баклани в наших краях якщо і зустрічаються, то на острівцях або плавнях. Для міста це рідкісна і непостійна птаха. Вона у нас не гніздиться і тим більше не займає дах стадіону.

У нас взагалі немає птахів, які здатні зруйнувати дах стадіону – ні ворона, ні чайка, ні тим більше тупий баклан (це птах дуже низького рівня інтелекту) не будуть цього робити. Тут, на відміну від Австралії, немає папуг – тільки вони мають дзьоб, здатний гризти. Всі наші птахи дзьобом здобувають їжу.

Думаю, малася на увазі срібляста чайка, а не баклан. Але і у чайок дзьоб не пристосований для того, щоб сидіти і знічев’я розбирати дах. Вона їм не потрібна, вона неїстівна” – заявила методист наукового відділу Ленінградського зоопарку Тетяна Медник

Читайте також: Як насправді зараз виглядають околиці “Донбас-Арени”

Історія навколо даху “Крестовського” та бакланів стала приводом до великої кількості жартів та мемів у Росії. У соціальній мережі Twitter з’явився акаунт “Крестовський баклан”, на який навіть підписався автор тези – Ігор Албін.