Російський мільярдер рятує РФС від Капелло

23 Чер, 2015|12:03

Мільярдер Алішер Усманов вдруге профінансував виплату зарплати головному тренеру збірної Росії з футболу Фабіо Капелло. Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємця, повідомляє Gazeta.ua.

“Я поділяю стурбованість міністра спорту Росії. Рішення виконкому РФС має прийматися, насамперед, виходячи зі спортивних чинників, здатних істотно поліпшити якість і стабільність гри”, – заявив Усманов.

Бізнесмен виділив 300 мільйонів рублів на погашення заборгованості перед італійським фахівцем. Дана сума повністю покриває борг, який утворився за кілька останніх місяців.

Вперше Усманов допоміг Російському футбольному союзу (РФС) заплатити Капелло в лютому цього року. До того часу італійський тренер не отримував зарплату протягом восьми місяців, а сума заборгованості перевищила 600 мільйонів рублів. Підприємець надав РФС цільовий кредит у розмірі 400 мільйонів, його можна було витратити тільки на оплату праці фахівця.

За словами міністра спорту Віталія Мутко, тоді бізнесменові стало соромно, що РФС не може закрити борг перед Капелло.

Алішер Усманов входить до опікунської ради оргкомітету Кубка cheapest generic viagra 50mg. світу з футболу 2018 року, а також є акціонером лондонського “Арсеналу”. За даними за 2014-й, капітал підприємця становить 18,6 мільярда доларів.

Коментар БФ: Російські ЗМІ після поразки тамтешньої збірної у матчі проти Австрії різко розкритикували дона Фабіо. Низка коментаторів у відвертій манері порекомендували йому піти у відставку. В принципі, сумніваємося, що така подія особливим чином розчарує італійського фахівця. А не тому Усманов погодився знову виплатити кошти? Не так давно Капелло збирався ледь не судитися із федерацією…