Російський олігарх Алішер Усманов продав свою долю в лондонському “Арсеналі”

7 Сер, 2018|15:05

Піндосу!

Лондонський “Арсенал” довгий час мав двох основних власників – американського бізнесмена Стена Кронке та російського олігарха Алішера Усманова. Першому належав контрольний пакет акцій, а другому – близько 30%. За чутками у вболівальницьких та журналістьких колах, підходи обох власників до керівництва у “Арсеналі” різнилися: Стен, як типовий американець, не любить футбол і розглядає “канонірів” лише як бізнес-проект, в той час як для Усманова, як і для типового оліграха зі Східної Європи, це дорога іграшка. Обидва yasminelle. один з одним знаходилися у в’ялому конфлікті.

Тим не менш, Алішер вирішив продати свої акції. Можливо, він просто награвся, можливо – не отримав суттєвого впливу на рішення клубу, а можливо, справа у тиску британської влади на російськи олігархів в Англії – так, Роману Абрамовича вже закрили візу. Як повідомляє Financial Times, Усманов продав свою частку в «Арсеналі» спортивному магнатові і власникові контрольного пакета акцій клубу Стена Кронке. Вартість 30% акцій, що належали Усманову, склала 550 мільйонів фунтів.

Читайте також: Реквієм по Венгеру. Чому ми всі будемо сумувати за Арсеном

Раніше повідомлялося, що Усманов пропонував Стену Кронке викупити його частку за 1,3 мільярда доларів, але угода не відбулася. Тепер же Кронке зосередив у своїх руках 90% акцій лондонського “Арсенала”.