Сергій Палкін: ” Наш чемпіонат перетворюється на колгосп “

19 Чер, 2015|10:59

Генеральний директор «Шахтаря» висловився у своєму стилі про затверджений ФФУ форматі чемпіонату. Про це пише видання MatchDay.

 

 

Минулого року більшість клубів підтримало зміну формату. При тому, що наша країна перебувала в такому ж становищі, як і зараз, – говорить Палкін. – Пройшов сезон, ми багато говорили про перспективи, наводили цифри щодо збільшення прибутковості і відвідуваності. І ті ж “Карпати” і “Динамо” пропонували зміну формату, але дали задній хід.

Також Палкін додав, що подібні рішення ФФУ – це абсурд чистої води.

Склалося таке враження, що для когось чим менше ми граємо, тим краще. Жоден клуб не дав зрозумілу відповідь, чому вони підтримали старий формат. Всі говорять canadian pharcharmy online no script. про речі, які неможливо помацати. Якби ми сіли і почали обговорювати, то однозначно знайшли б прийнятні фінансові варіанти, від яких всі тільки виграли б, у тому числі команди з нижньої частини турнірної таблиці. Учасники УПЛ не змогли зробити крок вперед. Соромно грати в 26 турів, таке можуть собі дозволити тільки не футбольні країни. Ми кричимо, що чекаємо результатів від збірної, а чемпіонат перетворюємо в колгосп , – додав гендиректор« гірників »

В темі: