Тернопільська “Нива” знялася з виступів у Другій лізі

8 Тра, 2018|20:30

Цирк.

Футбольний клуб “Нива” Тернопіль, який нещодавно обновив емблему, вирішив припинити свої виступи у Другій лізі після скандального матчу 25 туру групи А проти “Агробізнеса”, в якому команда з Волочиська перемогла “Ниву” за рахунок сумнівного пенальті у додатковий час. Матч тоді завершився фанатськими безпорядками та гонитвою за арбітром.

Тернопільський клуб пригрозив зняттям з Чемпіонату, але комітет арбітрів ФФУ виправдав арбітра скандального матчу. Сьогодні ж “Нива” направила офіційний лист на адресу Президента ПФЛ Сергія Макарова, в якому говориться про рішення знятися з чемпіонату України серед команд другої ліги.

“Напередодні нашим клубом була висловлена чітка позиція. Оскільки комітет повністю виправдав всі спірні моменти на користь дій арбітра, клуб виконує свою обіцянку і не братиме участь в чемпіонаті. Ми не будемо брати участь в брудних і корумпованих іграх, які повністю огорнули український футбол.

Вважаємо за доцільне вкладати власні зусилля і кошти в розвиток дитячо-юнацького футболу, а не грузнути в болоті нечесного професійного футболу. Говорячи словами комітету арбітрів ФФУ, наше рішення є правильним і беззаперечним”, – йдеться в заяві тернопільського клубу на офіційному сайті.

Читайте також: “Жемчужина” знялася зі змагань у Першій лізі та припинить своє існування

Теорнополю brand cialis 20mg. не шастить із Другою лігою. В поточному сезоні інший місцевий клуб – ФК “Тернопіль” – знявся зі змагань вже через місяць після їх початку.