Тотті розкритикував Іґуаїна за перехід до “Юве”

27 Лип, 2016|04:50

Легендарний нападник італійської “Роми” висловив власну думку з приводу нещодавнього переходу viagra cost per 100mg pill. Ґонсало Іґуаїна до чинного чемпіона Серії А туринського “Ювентуса”.

“Сьогодні футболісти трохи схожі на кочівників,” – цитує слова Імператора 101greatgoals.com. “Не так є і багато гравців, що слідують своєму серцю. Якби я думав тільки про гроші, то залишив би “Рому” ще років десять тому назад”.

“У спорті багато чого змінилося”, – зауважив Тотті. “Зараз у центрі уваги – шалені гроші. Гравці часто змінюють команди, можливо, щоб заробити ще більше грошей. Це більше бізнес, ніж захоплення”.

Читайте також: Тотті “подарували” найгірший дарунок на день народження

“Вболівальники йдуть на стадіон, щоб отримати задоволення і бачити гравця, який завжди разом із командою. Подивіться, що зараз сталося із Іґуаїном, “Наполі” та “Ювентусом”. Це катастрофа”.

 Хоча зараз це цілком нормально, коли іноземець приїжджає в Італію і має шанс перейти в іншу команду, щоб заробити більше грошей. Це проблема менталітету, адже не так багато іноземців, схожих відданістю на Марадону”, – резюмував форвард.