Тимощук отримав суперпропозицію з Америки

14 Кві, 2015|12:02

36-річний півзахисник «Зеніту» і збірної України Анатолій Тимощук має намір продовжити ігрову кар’єру після закінчення контракту з buy alesse online no prescription. петербурзьким клубом (30 червня 2015 року). Крім пропозицій з ОАЕ і Саудівської Аравії, у футболіста з’явилася можливість спробувати свої сили у вищій лізі футболу США (МЛС).

За інформацією видання «Известия», в Толі зацікавлений «Нью-Йорк Сіті»- спільне дитя арабських господарів футбольного «Манчестер Сіті» і власників найпопулярнішою бейсбольної команди «Нью-Йорк Янкіз». Власники вже заявили, що хочуть створити суперклуб.

У складі клубу з Нью-Йорка вже виступає чемпіон Європи та чемпіон світу іспанець Давид Вілья. Влітку до команди приєднається іменитий англійський півзахисник Френк Лемпард. Крім підписання контракту з Лемпардом «Нью-Йорк Сіті» має намір провести потужну трансферну кампанію і дістати якомога більше сильних гравців з Європи. Тимощук може перейти в клуб на правах вільного агента, тобто дістатися «Сіті» абсолютно безкоштовно.

В темі: