У Криму нова проблема

21 Чер, 2015|09:42

На думку президента футбольного клубу “ТСК” (“Таврія”, Сімферополь) Сергія Бородкіна, через тривалу перерву між професійними матчами кримські футболісти втратили ігрову практику, тому перший рік до клубів будуть залучатися легіонери, повідомляють “Новости Крыма”.

Таку думку він озвучив на прес-конференції в Сімферополі. За словами голови клубу, майбутній чемпіонат Криму з футболу покаже реальний рівень підготовки спортсменів. Зараз стоїть завдання “повернути на трибуни вболівальників, а гравцям – бажання грати у футбол”.

“На жаль, на сьогодні навіть ті футболісти, які були хорошого рівня рік тому, втратили ігрову практику. І участь Криму на першому чемпіонаті ми не зможемо забезпечити тільки силами місцевих гравців. У нас у всіх виникла думка, що потрібно піднімати питання легіонерів. Ми не повинні дивитися на те, що нехай грає – аби свій. Повинен бути належний рівень”, – пояснив С. Бородкін.

Коментар БФ: Мені одному цікаво, яким же чином будуть залучатися легіонери? Ніхто ж із нормальних гравців на півострів не перебереться. Чи будуть знову грати чеченці чи даги?

cialis cost walmart.