У Львові планують збудувати стадіон у рамках програми УЄФА та ФФУ

18 Чер, 2015|09:30

У Львові планують збудувати стадіон у співпраці з УЄФА  та ФФУ, зараз вже готуються відповідні документи. Про це під час апаратної наради з управлінцями 17 червня заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

 

Є проект УЄФА legitimate online abortion pharmacy. та Федерації футболу України, за яким вони виділяють понад €200 тис. на будівництво одного стадіону у регіоні. Вони хочуть, щоб стадіони були на балансі федерації футболу. Використовувати його зможе і місто, і ФФУ, – пояснив Андрій Садовий.

За його словами, можливий варіант співпраці, коли до 15:00 цей стадіон використовуватиметься міськими структурами, після 15:00 територією спортивного комплексу користуватиметься Федерація футболу України.

Міський голова також  дав доручення управлінцям до понеділка, 22 червня, підготувати всі необхідні пропозиції та документацію згідно з вимогами УЄФА та ФФУ щодо реалізації проекту з будівництва стадіону у місті. Мова йде і про виділення земельної ділянки розміром 1,5 га, і співфінансування проекту містом.

Як повідомляв ZAXID.NET, у грудні 2014 року у ФФУ заявили, що планують за гроші, отримані від ФІФА та УЄФА, збудувати 18 міні-стадіонів у всіх регіонах України. На реалізацію проекту виділено €5,5 млн.

В темі: