У Росії на ЧС 2018 можна буде розмальовувати вагони поїздів

26 Чер, 2015|20:20

Заступник міністра транспорту в Росії Микола Асаул повідомив, що під час чемпіонату світу-2018 вболівальники отримають можливість бронювати поїзди та автобуси, а також розфарбовувати їх на свій смак. Турнір пройде в 11 містах Росії на 12 стадіонах з 14 червня по 15 липня.

 

До чемпіонату світу буде створена так звана програма мобільності вболівальників, – цитує ТАСС Асаула. – Програму буде реалізовувати транспортна дирекція чемпіонату світу, заснована міністерством транспорту та оргкомітетом “Росія-2018”. В рамках програми буде запущений спеціальний сайт, де можна буде отримати детальну інформацію по транспортним послугам, забронювати квиток на автобус, поїзд, літак. А у організованих груп вболівальників буде можливість подати заявку на цілий автобус або навіть вагон поїзда.

І про найцікавіше.

Більше того, автобуси, вагони, інші заброньовані організованими групами транспортні засоби, за запитом можна буде забрендувати – наприклад, розфарбувати в кольори національного прапора країни, з якої приїхали вболівальники. Це bigger penis with cialis. буде не якесь там графіті, а красиво виконана композиція.

“Коментар БФ”: здається, українські вболівальники вже знають, яку композицію представлять на каждому вагоні в Росії.

DSC02550

В темі: