Українські гравці можуть вийти на футбольний Майдан

11 Чер, 2015|10:11

Колишній голкіпер київського «Динамо»та екс-президент ПФЛ Святослав Сирота у Facebook прокоментував рішення Федерації футболу України видати атестат на участь у наступному сезоні деяким клубам Прем’єр-ліги, у яких є серйозні заборгованості перед футболістами.

 

Після рішення ФФУ, особисто до мене звернулося близько 15 гравців різних команд з питанням: “Що робити? Нас кинули всі. Раніше була надія на Федерацію, а зараз і вона зникла”.

Мені їх шкода, але я розумію, що нічого зробити вони не можуть. І ніхто їм нічого не заплатить. У нормальній країні профспілка вже б щосили працювала. У нас же профспілка потрібна, щоб пиляти гроші від ФІФПро і брати частку за вирішення питань. Самі футболісти їй нецікаві.

Хлопці самі вирішили об’єднуватися і спробувати або зірвати чемпіонат, або вийти на вулицю (я сказав, що розповім, де tamoxifen australia. можна взяти шини), або ще на якісь рішучі дії. Начебто вже їх збирається чоловік 50 (це поки що), які хочуть самоорганізуватися.

Це поки гравці першої та другої ліг ще не знають про це. А якщо і вони приєднаються і вийде осіб 200 футболістів з наметами під ФФУ. І якщо ще до них ультра приєднається. А керівництво вирішить їх розігнати за допомогою міліції, ось радості буде у наших антипатиків. Та й в УЄФА навряд чи по голівці погладять.