УПЛ може скоротитися до восьми команд

20 Кві, 2015|11:05

20 квітня власники українських футбольних клубів domperidon 10mg for sale. Прем’єр-ліги обговорять формат проведення сезону-2015/16. У ФФУ готові почути тих, хто замовляє музику.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко повідомив, що в його відомстві вже розробили кілька варіантів для проведення майбутнього чемпіонату Прем’єр-ліги.

За словами чиновника, визначальну роль у формуванні формату змагань та регламенту повинні грати власники клубів. “Головне зараз – це відверта розмова з власниками клубів. У нас є план на будь-яке рішення, яке вони приймуть. І план “А”, і план “B”, і план “С” готовий. 8 клубів чотири кола, 10 клубів три кола, 12 клубів два кола і поділ команд на дві групи по 6 команд”, – заявив Павелко в інтерв’ю програмі “Великий футбол” на каналі “Україна”.

Нагадаємо, сьогодні, 20 квітня, заплановано зустріч генеральних директорів і головних тренерів клубів Прем’єр-ліги, а зустріч власників має відбутися по закінченню сезону. Додамо, що про необхідність по-новому проводити чемпіонат говорили в “Шахтарі”, а нещодавно президент “Динамо” Ігор Суркіс заявив, що в першості повинні грати тільки ті команди, які можуть забезпечити своє функціонування.

Zn.ua