УПЛ підтвердила проведення матчу “Верес” – “Маріуполь” на стадіоні Україна

18 Тра, 2018|13:24

Цирк!

15 травня з’явилася новина про те, що “Верес” проведе матч проти “Маріуполя” на стадіоні “Україна”, однак УПЛ відразу ж направила офіційний лист з протестом. Справа у порушенні Регламенту, адже “Україна” не є резервною ареною “Вереса” – той мав грати матчі на луцькому “Авангарді”.

Втім, вже наступного дня УПЛ опублікувала дивну заяву, в якій говорилося лише про те, що “Вересу” всього-навсього порекомендували дотримуватися процедури, однак ні проя які заборони ліга не знає. А вже сьогодні стало відомо, що матч “Верес” – “Маріуполь” відбудеться на стадіоні “Україна” – УПЛ підтвердила його проведення саме тут.

Дотепно, що УПЛ у своєму підтвердження, cialis black market price 274. яке, по суті, порушило регламент, знову нагадала рівнянам про необхідність дотримання вимог Регламенту змагань УПЛ та законодавства України.

Читайте також: УПЛ порекомендувала “Вересу” не порушувати Регламент, але не заборонила це робити

Матч 32 туру УПЛ “Верес” – “Маріуполь” мав відбутися 20 травня на “Арені Львів”, однак рівненський клуб поскаржився на незадовільний стан газону й попросив перенести гру на стадіон “Україна”.