УПЛ та Перша ліга будуть об’єднані, а Друга ліга стане аматорською

20 Чер, 2017|18:42

А ось і реформи від ФФУ під’їхали.

По закінченні Виконкому ФФУ Андрій Павелко розповів про масштабні перестановки в українському клубному футболі, затверджені до виконання уже в наступному сезоні.

“Було вирішено реформувати професійний і любительський футбол з сезону 2018/19. До 1 січня 2018 року робоча група, складена з представників УПЛ, ФФУ, ПФЛ і наших партнерів, розробить всі регламентні документи і концепцію всіх турнірів.

Аматорський чемпіонат було запропоновано назвати напівпрофесійною національною футбольною лігою. Тут ми вводимо, так би мовити, змішану концепцію – аматорський чемпіонат отримає можливість укладати з футболістами професійні контракти та залучати різних гравців.

Також було вирішено об’єднати УПЛ і Першу лігу в єдине ціле як організації, а з Другої ліги зробити вищезгаданий аматорський чемпіонат, який розділити на 4 зони. Це робиться для зручності та економії buy cialis from australia. клубами коштів на переїздах. Для команд це дуже велике навантаження в логістиці”, – сказав Павелко.

Читайте також: Фанати “Металіста-1925″ в рожевих шортах зірвали фінал аматорського чемпіонату

Нагадаємо, що Андрій Павелко пригрозив “Металісту-1925” недопуском до Другої ліги через масову бійку фанатів на НСК “Олімпійський”.