Уроки гри в монополію від Олександра Денісова

10 Лют, 2015|17:22

Олександр Денісов, власник і директор популярних українських телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2», розповів в інтерв’ю виданню sport.ua  про те, чому глядачі більше не можуть дивитися його продукт через кабельне телебачення. Спочатку він наголосив, що його телеканали єдині на території України, які транслюють цілодобово виключно футбол.  Аналогів більше немає.
14092205869354
«Ми робимо шоу навколо футболу: готуємо студії, біля футбольні програми, показуємо найкращі моменти, а також те, що відбувається до і після гри. Особливою популярністю у телеглядачів користуються поєдинки української Прем’єр-ліги (ми показуємо домашні матчі дев’яти українських клубів), а також протистояння в кращих чемпіонатах – Англії, Іспанії, Італії»,-  каже Олександр Денісов.

Стосовно цінової політики, яка у їхнього холдингу за останні роки змінювалась вже декілька разів, у багатьох телеглядачів виникають питання. Особливо у тих, хто підключений до тих провайдерів, які відмовились від трансляції «Футбол 1» та «Футбол 2», мотивуючи це тим, що у разі подальшої трансляції – ціни для усіх глядачів будуть збільшені.

Олександр Денісов переводить долар в гривню

Олександр Денісов переводить долар в гривню

«Щороку канали переукладають договори delayed ejaculation. з провайдерами, але при цьому ціну в доларах для дистриб’юторів (і абонентів) ми не змінювали історично, і інші умови угод істотно не змінилися і є однаковими для всіх контрагентів.», пояснює Денісов, тим самим викликаючи ще більше питань.

Якщо цінова політика не змінюється, то чому провайдери не транслюють ці телеканали?

"Футбол 1" і "Футбол 2" очима телеглядачів

“Футбол 1” і “Футбол 2” очима телеглядачів

Договірні умови для провайдерів залишилися колишніми: вартість за обидва канала становить 0,25 центів.  Це слова самого Олександра Денісова, які він розмістив перед Новим роком на сайті свого телеканалу. Тобто, цінова політика в доларах, а не гривнях. А оскільки гривня значно впала за останній рік до долара, то ціни справді збільшились. Чим більше Денісов пояснює – тим більше виникає питань.

В темі: