В Одесі скасовано матч “Чорноморець” – “Металіст”

29 Тра, 2015|19:10

Останній поєдинок сезону УПЛ не відбудеться. Хтось сумнівається досі, що у нас в країні все через одне місце відбувається? Таке відчуття, що правоохоронці тільки вміють не пускати когось на матчі із власних міркувань, а забезпечити порядок на стадіоні та гарантувати безпеку вболівальникам не можуть.

Правоохоронцями було прийняте рішення скасувати матч “Чорноморець” Одеса – “Металіст” Харків, враховуючи рекомендацію ГУ МВС в Одеській області. Відповідні документи будуть передані на розгляд в КДК ФФУ для прийняття подальших рішень. Про це пише сайт sportanalytic. Сама ФФУ на своєму офіційному сайті вивісила таку інформацію:

Деякі вітчизняні ЗМІ повідомили про відміну матчу 26-го туру Прем’єр-ліги між одеським «Чорноморцем» та харківським «Металістом» в Одесі. Зокрема, йшлося про те, що це рішення, нібито, ухвалила ФФУ спільно з правоохоронцями, обласною та міською владою. Така інтерпретація є неточною і некоректною, оскільки саме ФФУ клопотала перед головою ОДА та міським головою, а також органами внутрішніх справ регіону щодо можливості проведення матчу 31-го травня в Одесі, на стадіоні «Чорноморець». Просимо колег-журналістів бути більш уважними і користуватися лише достовірними джерелами інформації, висвітлюючи діяльність Федерації футболу України. Найбільш компетентним серед них є прес-служба ФФУ.

Нагадаємо, поєдинок мав пройти 31 травня в Одесі. 2 травня 2014 року внаслідок сутичок vigora 100 side effects in hindi. після матчу “Чорноморця” та “Металіста” між прихильниками й противниками Майдану в Одесі загинуло 48 людей.