Венґер виступив із гучною заявою

6 Сер, 2016|08:34

Епохальна фраза вболівальників “Ліверпуля” “наступний сезон – наш сезон”, яка наче мантра повторюється із року в рік, перекочувала до Лондона. Goal.com цитує француза, який сподівається, що наступний сезон дасть “Арсеналу” шанс фінішувати у таблиці першим:

“Ми маємо багато клубів з великики амбіцями, а також клуби з великими менеджерами. Це піднімає конкурентоздатність і надію кожного, але виграє чемпіонат лише один. І ми повинні переконатись, що це буде саме “Арсенал””, – говорить Венґер.

“Конкуренція буде дуже жорсткою, особливо з “Лестером”, від якого ніхто не очікував такого виступу в минулому new healthy man viagra scam. сезоні. Як бачимо, невеликі клуби теж можуть розраховувати на перемогу в АПЛ. Фаворити губитимуть очки в матчі один з одним, тож чемпіонат стане більш відкритим і цікавим.

У нас важкий старт проти “Ліверпуля”, потім “Лестера”, і далі гра з “Вотфордом”. У цих матчах ми повинні переконатися, що є готовими, – додав коуч.

Зазначимо, що стартовий матч проти “Ліверпуля” “каноніри” проведуть 14 серпня і зіграють без тріо в складі Озіла, Косьєльни та Жиру.