“Верес” змінить назву на “ФК Львів” та буде виступати у Львові, а у Рівному буде створено новий “Верес”

21 Тра, 2018|18:55

Цирк і клоунада.

На встигло українське суспільство відійти від поїздлк “Вереса” по всій Україні та колаборації з УПЛ, яка то забороняла, то дозволяла грати на “Україні”, як “народний клуб” підкинув новий скандал.

Президент НК “Верес Рівне” Богдан Копитко на офіційному сайті клубу оголосив про об’єднання з ФК “Львів”. Клуб тепер буде мати саме таку назву й буде виступати в УПЛ, базуючись у Львові. ТОВ “ФК Львів”, в свою чергу, перейде у власність рівнян і продовжить виступи у Другій лізі – однак матиму назву “Верес” і гратиме у Рівному. При цьому Копитко повідомив, що клуби, по суті, більше не мають нічого спільного:

Зі свого боку хочу зазначити, що ми й надалі будуватимемо дружні стосунки з рівненським клубом і футбольною спільнотою. Переконаний, Верес продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу. Дякую вам за співпрацю”, – йдеться у заяві Копитка на офіційному сайті Вереса.

Читайте також: “Геліос” може змінити власника та назву

Регламент забороняє подібні ходи, однак у ньому є важлива обмовка щодо покращення турнірного становища таким шляхом. “Верес” як юридична особа, по суті, ніякого покращення не отримав, але питання щодо юридичної сили появи ФК “Львів” inhalers from mexico. в УПЛ, поки залишаються.