“Ворскла” заборгувала тренерам за 15 місяців, клуб можуть не атестувати до УПЛ

29 Бер, 2018|17:58

Жах.

Видання Footboom поділося інсайдами стосовно фінансово-юридичних проблем клубів УПЛ та перспективами їх вирішення. Зокрема, журналісти підтверджують чутки про “Сталь”, в якій чотири місяці не платять зарплату і яка, ймовірно, не отримає атестат на наступний сезон.

Однак, інформація щодо стабільної “Ворскли” шокувала. Видання повідомляє, що тренерам та працівникам клубу заборгували заробітну плату за 15 місяців, причому суму боргу урізали на 30% в примусовому порядку. Тренерсько-адміністративному штабу керівництво поставило ультиматум – або погоджуватися з даними умовами, або покинути клуб.

Крім того, клуб заборгував великі суми своїм екс-футболістам Станіславу Богушу, Євгену Зарічняку, Сергію Сімініну та Андрію Пілявському. Вони збираються звернутися в УЄФА щодо невиконання “Ворсклою” фінансового критерію потенційного учасника Ліги Європи сезону 2018/19 і застосування відповідних санкцій, в тому числі і недопуск до участі в змаганнях під егідою УЄФА.

Нинішнім футболістам гроші платять з певними особливостями: основну частину доходів їм виплачують приблизно раз в 2-3 місяці, а вчасно вони отримують не більше 20% зарплатні. Крім того, система преміювання досі діє. Тим не менш, жоден з гравців не підписав документ, в якому підтверджується відсутність заборгованостей за минулий рік – а самі ці підписи price of cialis 5mg. являються однією з умов атестації клубу в УПЛ на наступний рік.

Читайте також: “Вест Бромвіч” близький до фінансового колапсу, у клубі немає грошей на зарплати

Таким чином, клуб, яким володіє другий по заможності олігарх України (за версією Forbes), знаходиться на межі фінансового колапсу, втрати права на гру в єврокубках та пониження у класі.