“Ворсклі” ніхто не вірить

14 Тра, 2015|19:00

Все іде до того, що Полтава, у разі вдалого завершення чемпіонату в УПЛ, не зможе наступного сезону приймати домашні матчі Ліги Європи.

Як відомо, УЄФА схильна рекомендувати в наступному сезоні приймати єврокубкові ігри лише двом містам – Львову та Києву. І якщо для “Шахтаря”, cephalexin 500mg for dogs. “Дніпра” і “Зорі” це вже стало цілком прийнятним варіантом, то питання стосовно Полтави залишається відкритим. Звісно, можна говорити про те, що “Ворскла” офіційно ще не оформила вихід в єврокубки, однак в кулуарах говорять про інше.

Видання depo.ua стверджує, що у ФФУ  їм начебто повідомили про те, що ситуацію ще можна “розрулити”. Однак лише тоді, якщо у справу  втрутяться президент ФФУ Павелко та віце-президент УЄФА Григорій Суркіс. Мовляв, для УЄФА потрібні гарантії безпеки в інших містах України. За нинішньої ситуації в нашій державі гарантії повинні даватися на найвищому рівні: керівництво МВС, футбольне керівництво України, Президент держави. Без цього футбольне європейське свято триватиме лише у двох містах нашої Неньки.

В темі: