Харт зайнявся сексом з фанаткою на лавці запасних

20 Кві, 2015|13:18

За що і поплатився. Якщо ти відома людина, то варто бути обережним у цих справах.

Англійський футбольний клуб «Клайтеро» не передбачав можливих наслідків, коли оголошував останній ігровий день сезону Жіночим. Це звичайний маркетинговий хід  для залучення на трибуни побільше вболівальниць.

Після закінчення гри на полі затримався форвард «Клайтеро» Джей Харт.

Протягом декількох наступних годин серед команди і вболівальників поширилися фотознімки та відео, на яких зображений Харт в клубній футболці зі спущеними трусами і дівчина, обличчя якої не видно, передає Purely Football.

 

Поки гравець одягнений в атрибутику«Клайтеро», він представляє клуб. Від нього очікується відповідна поведінку і рівень дисципліни. І Харт їх не проявив, – заявила президент «Клайтеро» Енн Баркер.

Сам prescription for zyban. герой заявив наступне.

Я жалкую про свій вчинок, – сказав Харт, який є батьком двох дітей. – Я випив зайвого. Нікого поруч не було, і я думав, що нас не видно.

Коментар “БФ”: Контракт з гравцем розірвали. Якби клубом керував чоловік, а не жінка, він би вчинив поблажливіше стосовно Харта. Також це нагадує фразу дитинства: “Івана-дурака “спалили” за гаражами, коли він курив, тому що гаражі бачив тільки він”.