Хуан Мата готовий покорити “Червоних дияволів”

13 Бер, 2015|22:52

Іспанський півзахисник “Манчестер Юнайтед” Хуан Мата заявив, що як і раніше оптимістичний щодо своїх шансів проявити себе в команді Луі Ван Гала.

Плеймейкер не виходить у стартовому складі ще з матчу проти “КПР”, який відбувся 17 січня, коли його замінили вже в перерві після першого тайму. Однак Хуан стверджує, що продовжує наполегливо тренуватися і готовий допомогти команді в будь-який момент.

Я працюю точно так само, як і завжди, з тим же ставленням до тренувань і тією ж пристрастю. no 1 canadian pharmacy. Це той максимум, що я можу зробити. Я завжди оптимістичний і готовий допомогти команді в будь-який момент! – Написав Мата у Фейсбуці.

Раніше екс-гравець “МЮ” Пол Скоулз висловив здивування, чому Ван Гал перестав довіряти Хуану.

Враховуючи схему, яку Ван Гал прагне використовувати, я дивуюся, чому Мата не грає замість Феллаїні. Особливо якщо врахувати, що “Юнайтед” неохоче грає через довгі передачі, — повідомив Скоулз.

Коментар БФ: Вони ще всі дуже пошкодують — і Моур, і Луї. Це відбудеться тоді, коли Хуан влітку перейде в дніпропетровське “Дніпро”, наприклад. Ті два тренери будуть кусати лікті, коли спостерігатимуть черговий гол Мати у ворота “Ворскли”.

В темі: