Журналісти з піро, побиті стюарди та ворота за 10 тисяч

5 Чер, 2015|17:21

Директор з громадських зв’язків головної cheap indian doxycycline. арени країни розповів, що ж коїлося безпосередньо на стадіоні та за його лаштунками.

Про це повідомив директор з громадських зв’язків НСК “Олімпійський” Віктор Анісімов, який під час вчорашньої зустрічі з представниками ЗМІ розповів журналістам чимало цікавого. Нагадаємо, керівництво комплексу знову не впоралося з вболівальниками на трибунах своєї арени.

“Одна пара воріт коштує 10 тисяч євро. Завдано суттєвих пошкоджень стадіону, в який були вкладені народні гроші. Уражені доріжки, десять серйозних ушкоджень поля (фаєри палили), зламані стільці. Чотири стюарда були побиті. Стюарди отримали травми легкої та середньої тяжкості. Благо встигли отримати оперативну допомогу медиків”, – повідомив він.

“У нас все це знято на камери. Нам довелося звернутися до правоохоронних органів. Сподіваємося, що через пресу нас почують і доведуть справу до кінця. Правосуддя має здійснитися. Зі свастикою і фаєрами бігати по полю – не можна, хлопці”, – ззявив Анісімов.

За його словами, один з журналістів за 200 гривень передав ультрас піротехніку.

“Один з журналістів за 200 гривень передав ультрас піротехніку. Тепер нам доведеться переглянути систему пропуску преси. Але найголовніше для нас – ні одна цивільна особа з числа уболівальників не постраждала. А це хоч який, але успіх для нас”, – заявив він.

“За ніч ми постаралися повернути полю нормальний вигляд. Але з нього вчора виривали траву разом із землею. На пам’ять, так би мовити”, – передає слова Віктора Анісімова кореспондентMatchDay.


  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1110009672349040/ Roman Bandura

    В Дикій Англії теж саме! )
    https://www.youtube.com/watch?t=323&v=z5tYTmyc6P8

  • https://plus.google.com/+VladBo Vlad Bo

    ага і чувак в футболці зі свастикою теж є? ну то хулі там в рашці всяке буває, уподібнимось до них? бред