Марафон ставок до Євро-2016. День 22

6 Лип, 2016| автор:

does adam and eve sell viagra.

Другий півфінал.

Результати матчів

Португалія 2:0 Уельс —

         Якщо в двох словах – то Уельс занадто залежний від Ремзі. Не було Аарона – не було гри. Всього три удари в ствір і всі від Бейла. Гарет бігав по всьому полі, хотів зіграти на всіх позиціях, але це півфінал Євро, тут таке не проходить.

Євро 2016. День 22.

Німеччина – Франція. Для прогнозування матч не менш складний ніж вчорашній. Хоча на таких стадіях нема нічого передбачуваного.

         Франція по ходу турніру виглядає не надто впевнено, окрім останнього матчу з Ісландією. Але моментами команда Дешама показує прекрасну гру. Кадрових проблем в господарів Євро не буде, та ми жодного разу за останні 2 роки не могли провірити їх в матчі з сильним суперником(товариські матчі до уваги не беру). Останній матч з топовою збірною був 2 роки тому в чвертьфіналі Чемпіонату Світу проти Німеччини. Склад обох команд знатно помінявся, отже відштовхуватись від нього не буду. Можна відмітити, що розігрались всі гравці атаки Франції, чого про захист не скажеш.

         В збірної Німеччини є серйозні кадрові проблеми. Якщо Хумельса замінити є ким (Мустафі або Хьоведес), замість Хедіри може вийти Емре Джан, то замінити Маріо Гомеса нікому. Центр нападу – проблемна позиція в цій збірній. За весь турнір німці провели лише один серйозний матч – проти Італії. Та з нього важко зробити якісь висновки, адже це був дуже закритий футбол від обох команд.

         Важко робити прогноз на результат матчу, чи на вихід команди в фінал, тому зроблю прогноз на Обидві заб’ють. Німці дуже сильного грають на слабкому місці Франції (стандарти), ну а найрезультативніша команд Євро повинна бодай раз забити.

Євромарафондень22ставка1

Банк

В нашому банку 120 доларів.