Марафон ставок до Євро-2016. Підсумки

19 Лип, 2016| автор:

Євро закінчилось тиждень тому, можна підбити підсумки.

Загальні

         Нагадаю, що на початку Євромарафону я взяв 170 доларів, 100 з яких я відвів на ставки на матчі Євро. І саме  100 доларів я радив ставити людям, тому відповідальність ніс лише за основний банк. Це все ви можете прочитати в статті «Марафон ставок. День 1».

         Завданням було подвоїти банк, тобто щоб в кінці марафону в мене в основному банку було 200 доларів. З завданням я не справився, в основному банку залишився 101 долар. Прибуток лише 1%, тобто 1 долар. Я спеціально залишив лишні 25 грн, щоб ті, хто ставлять за мною могли собі випити пива з чіпсами і спокійно подивитись фінал.

         Хоча марафон успішним не виявився, але моя совість буде чистою і спатиму я спокійно, адже в мінус людей я не вивів.

         Кому цікаво мої кошти – то в неосновному банку залишилось 35 доларів, про що написано в статті «Марафон ставок. День 14».

Отже за підсумками цього Євро по ставкам на «вільямхілі» я втратив 34 долари(840 грн).

Ставки

         Ой скільки ж хейту було в коментарях. Звичайно, що 99,9% людей які засирали мої ставки самі не робили прогнозів з використанням власних коштів, але пограти в теніс фекаліями «дуже круто» зараз.

         Євро вийшло надто непередбачуваним, напевно найбільш непередбачуваним відколи я дивлюсь футбол (2002 рік). Більше ніж половину результатів було складно спрогнозувати. Можливо я вибрав не правильну стратегію, можливо не треба було її міняти і ставити по 10 доларів на всі матчі. Причину зараз знайти важко і сенсу не бачу. Найближчий турнір збірних буде через 2 роки, а клубний футбол зовсім інший. Хоча навіть при такому Євро після матчу Польща – Португалія в нашому банку було 170 доларів, що давало непогані шанси на виконання завдання. Але далі я почав боятись ставити ризиковані прогнози, а треба було. Все таки необхідно більше довіряти собі, тобі завдання б виконав.

         Ну і звичайно, я впевнений, що жодна людина на цьому Євро, яка ставила абсолютно на всі матчі, не вийшла в хороший плюс. Всі капери знають, що треба ставити на ті матчі, в яких я впевнений і це принесе хороший прибуток. Так в принципі і сталось, та про це в останньому розділі читайте. Але в нас був марафон і я поставив завдання ставити на всі матчі, тому сам собі не дозволяв щось пропустити.

when will plavix go generic.

         Якщо загалом, то марафон був дуже цікавий, не зважаючи на результат.

WilliamHill

         Основною причиною написання цієї статті з такою затримкою стала саме ця букмекерська контора. Але давайте по порядку.

         Дуже розпіарена контора, дуже багато позитивних відгуків і статус найкращої контори з російською версією. Думаю це все великі кошти, які вкладені в рекламу.

         Я вибрав «вільямхілл», бо думав що там буде дуже широка лінія, але я дуже сильно помилився. Лінія на статистику фактично відсутня, ніякого вибору. Кілька ставок на статистику я не зміг поставити, бо їх просто не було. Апогеєм таких ставок був матч Німеччина – Італія, де я хотів поставити на ТЬ2.5 ЖК Італії за коефіцієнт 2, але була єдина ставка на ІТБ 3.5 з коефіцієнтом 3. Італія отримала 3 жовті і ставка програла.

         Також в груповому турнірі вже було зрозуміло які команди як грають, і можна було ставити ставки по типу «команда не програє і ТМ3.5» з коефіцієнтами в районі 1.7-2. Ну і відсутні ставки – в матчі буде забито 1-2 голи або команда заб’є 2-3 голи. Про відсутність азіатських фор і тоталів я знав, але вирішив що зможу обійтись без них.

         Серед плюсів можна відзначити суперпропозиції, які дають трішки більший коефіцієнт, але за час Євро лише одна на моїй пам’яті зайшла – «Всі команди заб’ють в 1/8» з коефіцієнтом 40.

         Служба підтримки відповідає дуже швидко і грамотно, та якщо ви 30 секунд не відповідаєте, вони можуть викинути вас з чату, навіть якщо ви попросите почекати 2 хв, а вони відпишуть «Ок».

         Ну і те, що мені найбільше не сподобалось. Щоб вивести кошти я повинен був вислати:

  • Фотографію українського паспорту;
  • Фотографію закордонного паспорту;
  • Фотографію обох сторін карточки з якої я заливав кошти (секретні цифри звичайно закрив);
  • Фотографію квитації про оплати комунальних послуг. А оскільки жодні комунальні послуги на мене не зареєстровані, то треба було йти в банк і робити довідку, щоб підтвердити, що карточка належить мені;

Якщо ви думаєте що це всі проблеми? То ні. Вивід на мою карту був чомусь заблокований і доступний лише метод SWIFT-переказом. Я виводив 135 доларів, і цей переказ взяв комісію 20 баксів(500 грн).

         Тому я нікому не можу рекомендувати грати в Букмеккерській Конторі «WilliamHill».

Моє Євро

Наші люди дуже люблять рахувати чужі гроші, а я підливав масла в вогонь. Всі почали просити моїх скрінів і доказав, що я нормально підняв на Євро. Я ляпнув, що дам скріпи, тому треба тримати слово.

Отже під час Євро я пробував грати в чотирьох конторах.

Результат гри в «WilliamHill» – програні 55 доларів(1350 грн).

Для гри на «паріматчі» я маю групу, в якій і пощу результати Євро – ось підсумок за Євро  . +3000 грн.

«Фавбет» часто на БФ рекламувався, тому його назву можна вжити в статті. На «фавбеті» була прекрасна акція, на якій можна було лише виграти, чим я і користався.

5

4

3

2

1

Ще +11800.

Ну і останню контору я піарити не буду, вона не надо популярна, тому не думаю, що хтось впізнає по скріну.

Також була прекрасна акція, яку я все таки виграв.

Експресс:

тріобет

Вивід:

тріобет бабки

Заніс я туди 40 Євро, вивів 554 – різниця 514. Це 14000 грн.

Підсумки:14000+11800+3000-1350=27450 грн

Що далі?

Поки літо, на БФ я точно нічого робити не буду. Прогнози я продовжую давати в своїй групі – Qbet. За останні 3 дні дав 36 ставок. 21+ 9- 6 =

Середній коеф 2. Ставка 180 грн. В плюсі на 2100. Приєднуйтесь, радий бачити всіх і хейтерів також.

  • http://vk.com/id13298321 Андрей Волосович

    круто, чекаю повернення на БФ