Аґуеро відповідає на твіти за допомогою футбольного м’яча

22 Чер, 2015| автор:

На початку червня аргентинський футболіст Серхіо Агуеро провів цілий день, відповідаючи на твіти фанатів за допомогою м’яча, в рамках рекламної кампанії латиноамериканського підрозділу Gillette. Англомовні користувачі мережі звернули увагу на акцію через два тижні.

Ролик, опублікований на офіційному YouTube-каналі Gillette Latinoamérica, був приурочений до проведення кубка Америки з футболу 2015, що проходить в Чилі з 11 червня по 4 липня. Відео стало вірусно популярним, через півтори тижні після публікації набравши більше 900 тисяч переглядів.

Двохвилинний ролик розповідає, як нападник клубу «Манчестер Сіті» і за сумісництвом збірної Аргентини з футболу провів цілий день, відповідаючи на схвальні твіти фанатів за допомогою м’яча.

Спеціально для заходу Gillette створила гігантську клавіатуру, за розміром вписується в стандартний створ воріт, над якою був розміщений buy levothyroxine europe. дисплей з полем для набору. За допомогою цієї конструкції Агуеро отримав можливість друкувати і стирати символи, а також відправляти твіти за допомогою футбольного м’яча.

В темі: