БАТЕ “нагнули” у Ірландії, Пластун “відфестивалив” у Белґраді

2 Сер, 2016| автор:

Сьогодні Старий Світ дізнався імена п’яти перших команд, яким залишилось зробити один крок, dove me posso comprare viagra. аби потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів.

Першою путівку в раунд плей-оф отримала “Вікторія” (Пльзень, Чехія), яка завдяки голу в кінцівці матчу на виїзді пройшла “Карабах”.

А також кіпрський “АПОЕЛ” та загребське “Динамо”, які вибили “Русенборґ” та тбіліське “Динамо” відповідно.

Здивував БАТЕ, який “довів, що є командою трактористів”, цитуючи усім відомого класика. Білоруси влетіли ірландському “Далдоку”, причому без варіантів – 0:3.

І найшумніший матч дня – “Црвєна Звєзда” примудрилась довести справу до овертайму з “Лудогорцем”, зігравши матч у Белґраді в основний час з рахунком 2:2. “Постарався” тут і українець Ігор Пластун, який дозволив скористатись своєю помилкою противникам і відзначитись, а потім заробив червону картку. Щоправда, серби також “налажали”, опинившись у меншості. В додатковий час болгари дотиснули сербів і пройшли в наступний етап.

Завтра відбудеться ще 10 матчів третього кваліфікаційного раунду. Нагадаємо, що “Янґ Бойз” та “Шахтар” розпочнуть свій матч о 21:15.

Bernard1