Хацкевич ловить м’яч краще за Пятова, змусивши Фонсеку “бомбити”. У мережу виклали відео епізоду, через який посварилися тренери “Динамо” та “Шахтаря”

4 Сер, 2018| автор:

Справа не у шикарному прийомі м’яча.

Останні хвилини матчу “Динамо” – “Шахтар” відзначалися високою напругою. “Гірники” горіли з рахунком 1:0 та масовано ломилися в атаку, створивши ряд моментів. Олександр Хацкевич, розуміючи важливість збиття атакуючого темпу “Шахтаря”, вирішив проявити хитрість – і, як не дивно, йому підіграв у цьому Андрій Пятов.

Голкіпер “гірників” на останніх хвилинах вибив м’яч подалі, однак зробив це невдало – в аут. Втім, м’яч летів по такій комфортній траекторії, що головний тренер “Динамо” не втримався та легко зловив його, немов першокласний воротар. За секунду після цього його візаві – Паулу Фонсека – вже виказував ibs meds online no prescription. йому претензії, однак справа була не в тому, що Хацкевич ловить м’ячі краще за його голкіпера (Пятов пропустив у ближній кут, не зафіксувавши м’яч після удару Вербіча з лінії воротарського у нижній кут).

Білоруський спеціаліст замість того, щоб віддати м’яч супернику, елегантно його відкинув назад, вигравши кілька секунд.

Читайте також: Тарас Степаненко: “У ворота “Динамо” поставлять пенальті, тільки коли гравець візьме м’яч в руки та пронесе пару метрів”

Паулу Фонсека, за його власними словами, сказав Хацкевичу, що можна було б обійтися і без цього, хоча останній заявляє інше: мовляв, після гри дізнався від португальця багато нового про себе – причому різними мовами. Сам Фонсека в інтерв’ю “Профутболу” саркастично заявив, що Хацкевич – кращий тренер, ніж він.