Марафон ставок до Євро-2016. День 16

27 Чер, 2016| автор:

Євро продовжується і ми знову у грі.

Результати матчів

Франція 2:1 Ірландія +++

Німеччина 3:0 Словаччина +++

cs online support24.

Угорщина 0:4 Бельгія +++

Отже вчора в нашому банку залишалось 54.50 доларів, додаємо виграш за вчорашній експрес 21.66 доларів та виграш за головний експресс на 1/8 58.63 долара і отримуємо 134.79 долара.

Євро 2016. День 16.

Італія – Іспанія. За вивіскою центральний матч 1/8 фіналу. Команди часто зустрічаються між собою останнім часом. Переважно перемога за іспанцями, та лише одного разу вона була легкою – фінал останнього Євро 4:0. Повторення такого результату очікувати не варто. Тоді Італія до фіналу дійшла скоріше на фарті, і отримала по повній. Зараз же в «скуадри адзури» топовий тренер, який прекрасно організував гру в обороні.

Іспанія ж є фаворитом матчу, та в них були дві провальні гри(з Грузією та Чехією) де команди просто грамотно закривались і «фурія роха» не могла абсолютно нічого зробити. Сьогодні, я впевнений, що Конте скопіює гру Грузії, та враховуючи що клас італійців вищий, ніж грузинів шансів на успіх в нього буде ще більше.

Я не виключаю, що матч закінчиться 0-0, а в серії пенальті Буффон обіграє молодого Де Хеа.

Матч звичайно непередбачуваний, тому і велику суму заливати сенсу не бачу.

Прохід Італії. Коефіцієнт 2.5.

Євромарафондень16ставка1

Англія – Ісландія. В цьому матчі є явний фаворит, та якщо в 1/8 повинна була відбутись сенсація, то саме в цьому матчі. Ісландія заслужено вийшла в плей-офф(на відміну від Угорщини).

Англія катастрофічно грає в матчах на виліт. Востаннє на великих турнірах вони проходили першу стадію плей-офф в 2006-ому році, а на Євро ще в 96-ому році. На цьому турнірі Англія створює багато моментів, та реалізація хромає. А Джо Харт визнаний найгірший воротарем турніру. Можливо важкий сезон АПЛ дається в знаки.

Ісландія ж показує хорошу гру абсолютно у всіх матчах на цьому чемпіонаті. Про згуртованість команди навіть не варто говорити – напевно найбільш дружня команда на турнірі. Скандинави точно дадуть бій. Якщо глянути статистику, то в 5 з 6 матчів цих команд на Євро 2016 проходила ставка – «обидві заб’ють». Думаю пройде вона і сьогодні. Але враховуючи, що це плей-офф також не будемо робити ставку великого розміру.

Обидві заб’ють. Коефіцієнт 2.5.

Євромарафондень16ставка2

Банк

В нашому банку залишилось 120 доларів.

Menu Title