Антисанітарія на “Метеорі” та печальний “Металург”. Як Запоріжжя так і не виплавило “Сталь”

27 Вер, 2015| автор:

Матч “Сталі” та “Металургу” не віщував цікавого футболу – “сталевари” мають прагматичну модель гри, а запорожці не мають ніякої гри взагалі. Крім того, кам’янчани та “металурги” до цієї зустрічі на двох мали аж 2 перемоги, і всі 2 – у колектива Володимира Мазяра. Словом, нас чекав типовий футбол другої десятки УПЛ – бій-біжи, боротьба і мінімум моментів. Що з цього вийшло і що цікавого було на матчі – читайте далі.

DSCN1813

Через деякі проблеми із автотранспортом ваш покірний слуга запізнився на 20 хвилин, але, не дивлячись на те, що півзахисник “Сталі” Кулач вже встиг зафейлити пенальті, нічого особливого я не пропустив. По активності у соцмережах я зрозумів, що гру зі мною дивиться 3,5 аноніма  – вона була настільки важкою для сприйняття, що мої фото зі стадіону навіть не стали постити у нашому пабліку “Зараз футбол”.  Відчуваючи безвихідь і сон на футболі, на поле по перерві вийшли дівчата із групи підтримки, які стрибали під дуже цікаву музику.

Тим не менше, на Метеорі зібралося близько тисячі вболівальників, які чомусь постійно матюкали головного арбітра Балакіна і запускали пляшки із пивом вниз під сидіннями. Про це поговоримо потім, а зараз про хороше – про фанатів. Запорожців на секторі було рази в два більше, ніж дніпродзержинців. Їх присутність відчувалася навіть у автобусах, які були вклеєні стікерами “Металургу”. Можливо, взнаки далася велика кількість тих, хто навчається у Дніпропетровську, але і кам’янчан у місті вчиться і працює ще більше. Хоча це і не важливо, адже на трибунах була дружня атмосфера: ультрас перегукувалися між собою і співали патріотичних пісень.

 

CAM00176

Стікер “Металургу” у дніпропетровському автобусі

DSCN1806

Очевидно, підтримати фанатів “Металургу” приїхали і друзі із Кривого Рогу, адже із сектору гостей було чутно скандування “Кривбасс Кривой Рог”. Це було дуже сиволічно, адже сьогодні “Металург” може повторити долю нещодавно відновленого “Кривбасу”. Швидше за все, 1 жовтня клубу обрубають фінансування, тому українські фанати виступили із ініціативою #SaveFCMZ. Банери із даним хештегом вчора були помічені на секторах “Динамо” Київ, а сьогодні і у запорожців.

DSCN1803

DSCN1804

Тепер про дуже важливу проблему, яку ми обов’язково розвинемо – антисанітарія на легендарному “Метеорі”. Із брудними сидіннями питань нема – вони такі всюди, але тотальний срач під трибуною не помітити неможливо. Серед лушпайок, папірців і пляшок місце під “сідушкою” знайшлося дохлому голубу! 

CP6OA8nWcAA9dod

Дохлий голуб під трибуною “Метеору”. Жесть!

 

Працівники стадіону, що відповідають за прибирання, сказали, що треба йти до керівництва – якогось Григоровича чи Гавриловича, якого я так і не знайшов. Можливо, саме він і має прибирати на стадіоні? Чому б і ні – за всю гру я побачив лише двох “прибиральників” та одного чоловіка із викруткою. На весь стадіон! Самі працівники після матчу виконували прибирання у стилі “я человек простой: вижу срач – прохожу мимо. Так – позбирали газетки і пішли.

DSCN1817

“Прибиральники”

 

Це – катастрофа! Після голуба мені просто хотілося піти. Я не Ольга Фреймут, але сьогодні на стадіоні ми побачимо дохлого голуба, завтра – собак, а післязавтра на сусідніх секторах можна організувати біотуалети. Чому б і ні? Знаходження у таких умовах небезпечне для глядачів, а тим більше – для дітей! Крім того, таке відношення до “Метеору” – це просто ганьба!

По грі – нічого особливого. “Сталь” грала у футбол і забила три голи. Дубль за Кулачем, який провів феноменальний матч, та один гол на Дебелко. Плюс, сталевари не реалізували пенальті. Я люблю писати по грі, але реально там нічого говорити. Звісно, можна завжди углублятися, але для цього потрібно, щоб на полі грали дві команди, а не одна лише “Сталь”. 3-0, і нічого тут далі говорити. Браво, Мазяр і браво – гравцям дніпродзержинської команди, які після гри підійшли і подякували своїм фанатам!

DSCN1816

Анатолій Чанцев побачив якісь проблески гарної гри у першому таймі, але, як він сам і сказав, ми дивилися різні ігри. Металург не показав нічого. Взагалі. Мені просто жаль вболівальників із Запоріжжя. Не дивлячись на хештег #SaveFCMZ, переді мною стояло питання: “а навіщо нам зберігати такі команди?” Мучити людей? Скільки років Металург знаходиться на дні? Навіть не порахувати

З іншого боку, якщо проблеми у клубі не мають впливу на команду (про що теж постійно говорить пан Чанцев) – то винні тоді і гравці, і тренерський штаб. Я сьогодні спеціально задав Анатолію Чанцеву питання про те, за рахунок чого “Металург” намагався виграти, адже по грі це зрозуміти було важко. Якоїсь конкретної відповіді (крім мимолітнього “от обороны” ) я не почув. Мені просто сказали, що перший тайм був норм, і взагалі я дивився іншу гру. Якщо додати те, що футболісти реально піжонили (про це коуч “Металурга” сказав сам), то складається картина некерованості команди Чанцева. Але це моя суб’єктивна думка.

Отакі от справи. Бажаємо “Металургу” не просто продовжити існування, а справді жити, тому що сьогоднішні справи у запорожців інакше як катастрофою не назвати. “Сталь” вітаємо із перемогою, а “Метеору” кажемо “ая-я” і чекаємо на зміни через два тижні.

Михайло Юхименко, Брутальний футбол