Чернігівське “Будем разбираться”. Чому рідні стіни вже не допомагають “Десні”?

27 Вер, 2015| автор:

Матч мав бути гарним недільним відпочинком для чернігівців, з дуже вірогідною перемогою “Десни” над “Гірником-Спорт”, все-таки деснянці в попередньому турі в гостях обіграли “Іллічівець”

Все почалось зі знову незаповнених трибун “Гагарінштадіона”, але це й не дивно, бо з такою грою, що показує “Десна” вдома, можна і взагалі їх лишитись.

2015-09-27 15.47.13

А гра розпочалась з “голу-близнюка” комсомольців на 3-й хвилині матчу, чому близнюка? Да того, що точнісінько такий м’яч залетів від інших “Гірників”, але вже з Кривого Рогу. Першу половину тайму “Десна” відбивалась, і намагалася щось зконструювати в контратаках, які по максимуму запорював своїм неякісним дриблінгом Кисіль. І ближче до перерви гра вирівнялась.

В перерві на VIP-Ложу стадіону завітав очільник no recipe canada drug item. міської організації партії “Оппоблок”…

2015-09-27 16.48.45

ce-zrada

Другий тайм вже проходив під слабеньку, але диктовку “Десни”. Були нагоди для здобуття воріт, навіть 100-відсоткові з 3-х метрів, але реалізація – це монументальна проблема “Десни”. А “Гірник-Спорт” дочекався ще одного шансу під завісу матчу, і реалізував “Королівський Гол”, ну пам’ятаєте у дворі називали так гол, що залетів від обох стійок до сітки воріт.

2015-09-27 17.46.10

В котрий раз хотів би відмітити Ультрас “Десни”, ці хлопці справжні вболівальники своєї команди, і в перемогах, і в поразках – “Поки ми єдинні – ми непереможні”, як кредо команди і вболівальників. Плюс до карми з боку підтримки запорізького “Металлургу” банером – #SAVEFCMZ , чернігівська “Десна” пережила такі часи в 2010 році, і бажаю запорожцям того ж.

 

Черговий #Respect

Черговий #Respect

Коментар від БФ: “Будем разбираться”

Вилітий Блохін, беляша не вистачає

Вилітий Блохін, беляша не вистачає

Денис Шапошніков, Брутальний Футбол

 


  • http://vk.com/id263493460 Роман Боровик

    Текст не интересный, автор школьник

  • http://vk.com/id263493460 Роман Боровик

    Текст не интересный, автор школьник