Беня, “експерти” та виставка квітів. Справжня кубкова гра в Чернігові

23 Сер, 2015| автор:

В суботу pharmacy puerto rico. в Чернігові було все – і брутальна виставка квітів перед матчем, і червона картка, і серія післяматчевих пенальті. На стадіоні були “експерти” рівня Леоненко, і навіть Бєня завітав до нас на Справжню кубкову гру. Але все по порядку.

Ви спитаєте, що то за виставка квітів, та ще й брутальна? Виставка квітів проходила в Центральному Парку Культури, який знаходиться поряд зі стадіоном, а брутальності їй додали хлопці з Полтави, які завітали на неї перед матчем.

n50jz7-0Bd0

Капітошка повертається

U7X_nVaNUPw

Краса

глшщз

Переходимо до самого матчу. Побачивши на передматчевому тренуванні, як Ковпак, Ткачук та Симінін грають у звичного квадрата, глядачі зрозуміли, що цілковитої основи у “Ворскли” не буде. Але й у “Десни” були проблеми – не грав кращий гравець чернігівців – Картушов, який, до слова, сидів поруч зі мною та спостерігав за діями партнерів з висоти та робив підказки партнерам під час перерви (майже як Рауль Ріанчо у Динамо).

рол

глд

Травмований Картушов спостерігає за грою з трибун

Гра розпочиналась досить сумбурно, але потім “Ворскла” повністю заволоділа ініціативою, а “Десна” перейшла до звичних контратак. Згодом Полтава все ж забила, і команди пішли на перерву. Найкраще залишилося на другий тайм. Після перерви почалась якраз Справжня кубкова гра. Через 5 хвилин після початку 2-го тайму, справедливо видаляють полтавчанина Сапая, і тут “Десна” зрозуміла, що тепер настав її час. Невдовзі чернігівці зрівняли рахунок і встановили контроль над грою, показавши, хто тут господар. Проте, “Ворсклі” треба віддати належне – вони гарно контратакували і влаштовували “качелі”, і так тривало до самої серії післяматчевих пенальті.

 В цій лотереї перемогла “Ворскла”, бо полтавчани забили всі свої удари, а деснянці Кондратюк та Чуланов не змогли реалізувати свої можливості. Вболівальники не стали їх осуджувати, а навіть підтримали, бо ці гравці (а особливо Володимир Чуланов, який в Десні з 2005 року та корінний чернігівець) – справжні легенди клубу!

ролпр

Чула – ти кращий!

Щодо вище зазначених “експертів” рівня Леоненка, то країна має знати своїх героїв. Ці авторитети весь матч коментували такими знайомими фразами їх легендарного вчителя: «Ниочём», «Та я б там даже забил», «Еслола,Есаола – да я не должен знать их фамилий» і т.д. Надіюся, після цієї публікації вони переоцінять своє відношення до футболу.

гн

К – “кузьма”

Прийшовши на прес-конференцію, нас зустрів, як ви думаєте хто? Беня! А точніше його чернігівський двійник, який є працівником прес-служби “Десни”. Тренери віддали належне один-одному, а Сачко навіть подякував за гостинність, не ставши жалітись на поле, як деякі це роблять (Містеру привіт).

нглшщ

“Кофе идём пить?”

“Десні” побажаю побільше вдачі, її дуже не вистачає… Ну а “Ворсклі” – перервати вже нічійну серію)

Спеціально для “Брутального Футболу”, з Чернігова – Денис Шапошніков!