Федецький: “Спробуємо підписати Роналду”

16 Вер, 2015| автор:

Сьогодні у Дніпропетровську відбулася прес-конференція з нагоди завтрашньої гри “Дніпро” – “Лаціо”. Першими поспілкуватися з прессою прийшли Мирон Маркевич та Артем Федецький. Вони були у гарному настрої, доволі розгорнуто відповідали на запитання і навіть жартували.

Передаємо слова Мирона Маркевича.

Про Дніпро та його настрій:

Така в мене робота – бути серйозним. А те, що футболісти розкуті – це добре, нічого поганого в цьому не бачу. Ми потрапили в таку ж серйозну групу, як і минулого року. C “Сент-Етьєном” ми вже грали в минулому році, замість “Інтера” зараз “Лаціо”, а замість “Карабаху” – “Русенборг”. Різниця невелика.

Безус здоровий, але в заявці лише вісімнадцять чоловік, а він тиждень не тренувався. Поки ми думаємо, включати його в заявку чи ні.

Про Лаціо наставник дніпрян говорив багато, показавши височенну освіченість у питаннях європейського футболу:

“Лаціо” – команда добротна. Не просто так вона зайняла третє місце в Серії А. У матчах з “Баєром”, вважаю, у команд були рівні шанси. Останню гру з “Удінезе” суперники провели на хорошому рівні, два м’ячі забив Матрі, який до цього не грав, але вийшов на заміну і проявив себе.

Я не бачу особливих проблем у них в обороні. Можливо були в матчі з “К’єво”, коли команда пропустила чотири голи, але тоді римляни і багато не забили.

Не думаю, що відсутність Лукаса Більї серйозно позначиться на команді суперника. “Дніпру” необхідно рухатись вперед, і ті футболісти, які прийшли, поступово адаптуються і в майбутньому допоможуть нам.

ygvbok-8UCI
Відповіді Федецького:

Усі розуміють, який складний матч нас чекає завтра. Як вже казав Мирон Богданович, ми будемо грати зі знайомим “Сент-Етьєном” і новими суперниками – “Лаціо” і “Русенборгом”. З ким і в якому порядку грати – не настільки важливо, все одно з кожною командою зустрінемося двічі. Ми вже жартували з хлопцями, що, якби грали з “Севільєю” на порожньому стадіоні, то виграли б.

Раніше доводилося грати на майже порожньому стадіоні, а тепер при повністю незаповнених трибунах. Ми вже звикли до “Олімпійського”, він був для нас фартовим. Але дуже хотіли повернутися до Дніпропетровська.

Керівництво домагалося, аби ми мали можливість грати при глядачах. На жаль, не вдалося. До завтрішньої гри готуюсь, звичайно. Стартовий склад визначає головний тренер, рішення за ним. В останньому матчі мені дозволили відпочити, можна так сказати. У футболі діє універсальна мова, так що ми встановимо з новачками взаєморозуміння. Питання їх акліматизації – питання часу.

На каверзне питання італійського журналіста: Хто ж в “Дніпрі” залишився із гравців зі світовим ім’ям?” Артем спочатку пожартував, що от, як тільки відкриється зимове трансферне вікно, “ми зробимо запит по Роналду”. Але потім серйозно відповів:  “в команді всі хлопці зі світовими іменами“.

Після того, як “відстрілялися” представники нашої команди, журналісти поласували кексами та кавою, які спеціально заготували для них працівники “Дніпро-арени”. Дрібниця, а приємно.

gE0NYl7USzg

Італійці багатослівними не були, але треба віддати належне суперникам – до “якщо не переможемо Дніпро, то завершу кар’єру” діло не дійшло. За “Лаціо” перед журналістами віддувалися головний тренер “орлів” Стефано Піолі та захисник римлян Сантьяго Джентілетті.

Стефано Піолі про матч:

Ми концентруємося на цю гру, бо Ліга Європи – дуже важливе змагання. Всі сили будуть направлені на гарну гру. Багато уваги приділяється і внутрішнім змаганням, і Лізі Європи. Авжеж, ми чекаємо на позитивний результат. Тому налаштовані на боротьбу, ми знаємо суперника.

Про гру “Лаціо”:

Молоді гравці набирають форму, в майбутньому вони зіграються і будуть приносити багато користі на полі.

Про “Дніпро”:

Команда “Дніпро” дуже сильна, в ній є п’ять гравців-бразильців. В Києві “Дніпро” показав себе дуже солідно проти “Наполі”, команді характерна чиста боротьба. Тому ця команда зараз і поціновується.

Про гру при пустих трибунах:

Це незвичайна ситуація – гра без глядачів, але на полі всі будуть на однаковому рівні. Інколи фанати дуже сильно впливають на гравців.

Про те, чи вийде завтра на полі Матрі, Піолі вирішив не говорити, buy citalaprom online no prescription. заявивши, що “завтра всі все побачать”.

CPCgffKUkAAJRCZ

Сантьяго Джентілетті більшу частину прес-конференції промовчав, але дещо видавити із аргентинця вдалося.

Про свою ігрову форму та Селезньова:

В минулому році у мене була серйозна травма, але зараз все гаразд. Селезньов? Я бачив гру Селезньова, мені подобається його гра. Але я готов грати проти нього.

Нагадаємо, гра між “Дніпром” та “Лаціо” відбудеться завтра о 22:05 у Дніпропетровську без глядачів, тому не пропустіть наш текст-лайн на твіттері “Брутального Футболу”!

Михайло Юхименко, Каріна Шпорт,”Брутальний футбол”.