Драма останніх хвилин: “Олександрія” рятується в Луцьку

18 Вер, 2016| автор:

Протистояння “Волині” та “Олександрії” позиціонувалось як зустріч двох кризових команд. Підопічні Шарана ніяк не можуть віднайти стабільність і час від часу барометр із Кропивницькою пропискою вигинає у найнесподіваніші боки: то перемога над “Ворсклою” і “Зорею”, то поразки від “Чорноморця” і “Динамо”. Лучани, в свою чергу, вже довгий час сидять на голодному очковому пайку, востаннє “Волинь” перемагала ще у четвертому турі.

Але очікування снодійного футболу були розбиті ледь не відразу. Не за уплівським сценарієм пішла гра, коли розпочинають із розвідки і грають настільки обережно, що голкіпери помирають від нудьги. Господарі намагались комбінувати і поступово створювали напів моменти, які, щоправда, так і не завершувались ударами по воротах. Надмірна обережність опорників і постійні паси назад та спроби розіграти до вірного розізлили Віталія Кварцяного і він почав вимагати від центральних захисників загострюючих діагоналей.

Міха  добре зрозумів тренера і вже за дві хвилини створив перший момент у матчі після навісу з кутового.

Багато в першому таймі привозив buy valtrex from india online. Романюк. Правий захисник господарів часто обрізався, або просто провалював зону. Один з таких контрвипадів олександрійців ледь не завершився голом, але Яремчук із одинадцяти метрів пробив вище.І вже у наступній атаці забиває “Волинь”: невдало після стандарту гості винесли м’яч і атака другим темпом закінчилась прострілом Дудіка і результативним замиканням Петрова.

До слова, персона цього нападника вельми суперечлива, бо з одного боку він міг стати одним із героїв матчу, а з іншого програв усі перші м’ячі, це при зрості 198 см. У “Олександрії” сьогодні простежувались проблеми із футбольним слухом. Як інакше пояснити те, що регулярно атаки завершувались так і не почавшись, адже лайнцмен запалював прапорець.

Незадовго до перерви команда Шарана могла зрівняти рахунок, Яремчук вивалився на побачення з Кичаком, але Артем, який декількома хвилинами раніше помилився на виході і лише дивовижний промах по порожніх врятував його ворота, потягнув удар нападника гостей.

Другий тайм почався із незначної затримки, довго довелось чекати волинян на полі, схоже додатково налаштовувались дати серйозний бій у другій половині матчу.

Гра очікувано перейшла на половину поля лучан, гості почали зустрічати високо та поспішати, що і спричинило чимало помилок та ще більше чимало гострих випадів “Волині”.

Неодноразово вінгери команди Кварцяного втікали на чужі ворота в різних комбінаціях: 3 проти 2, 3 проти 3, 4 проти 4, 4 проти 3. Але все ніяк не виходило забити, постійно хтось наступав на м’яч, чи затягував із рішенням, та бився головою в лінію. Вкрай не вистачало діям волинян футбольної тонкості і грації, а дехто на емоціях навіть порівнював гравців із параолімпійцями, при чому не в хорошому розумінні слова.

Між тим Грицюк міг зрівнювати рахунок, знову загуляв на фланзі Романюк, в якого точно сьогодні була своя атмосфера. Дозволив Юрій прострелити спершу намагався пробити Старенький, але незграбно махнув повз м’яч і тут же зробив вигляд ніби це він так фінтанув і пропустив шкіряного, та удару зовсім трохи бракувало точності.

На 90-й хвилині стався доволі суперечливий момент. Лучани розігнали чергову швидку контратаку: Петров протягнув м’яч від центрального кола, не зустрів опору від захисників суперника віддав розрізну передачу на Никитюка, той відправив м’яч у ворота. Боковий арбітр підняв прапорець і взяття воріт було скасовано, але, як показує стоп-кадр, не все так очевидно.

RzIPEKIv9KI

Не буду знову нагадувати про цю футбольну приказку, але вже у наступній атаці забиває “Олександрія”. Яремчук опустився нижче за м’ячем, розвернув атаку на Чеботаєва, той прострелив і Полярус завершив все це гольовим ударом.

Олександр Новак,” Брутальний футбол”