Ставка дня 19.09.2016

18 Вер, 2016| автор:

Вчорашня ставка зайшла. Можу себе похвалити,  адже вчора було дуже багато сенсацій, а я вибрав правильну ставку. Та все одно в наступному ж прогнозі я побачу коменти – “ставиш тільки на фаворитів, я теж так можу”. Чекаю від таких підписників скрінів зі злитими ставками на “МЮ” ,”Юве”, “ПСВ”, “Ромі”, “Шальке”, “Тотенхемі”, “Ліоні”, “Порту” чи “Спортінгу”.

Я вирішив розширити нашу рубрику “Ставка дня” і додати підрубрику “Горіла сосна”. В цій підрубриці я буду викладати скріншоти “топових” коментарів, які обсирають мою ставку. Ну а коли моя ставка не зайде, ви відчуєте себе мегакаперами і про ваш талант дізнається весь БФ. Тому вперед, коментуйте, адже БФ без срачу – не БФ.

Горіла сосна  “Хельсінборг” – “Норрчепінг”

ком

Ставка дня. 19.09.2016

Сьогодні я не побачив жодного годного матчу, тому вибирав лайно, яке найменше смердить. Вибір мій впав на матч чемпіонату Данії.

Бачив перші ігри “Лонґбю” – вони просто ставили “автобус” і бігли в контратаку. Це їм вдавалось непогано і таким чином вони набирали очки. Та все-таки, команда, яка вийшла у вищий дивізіон завжди в перших турах дивує всіх, а потім йде спад. Саме зараз почався спад і “Лонґбю” почав програвати  не дуже сильним командам.

“Ольборґ” в минулому турі поступився “Брондбю”, показавши слабку і непереконливу гру. Та, все-таки, зауважте, що “Ольборґ” більше відноситься до грандів, ніж до аутсайдерів і саме він буде боротись за місця в Лізі Європи. Підбір гравців у гостей непоганий, як для  чемпіонату Данії, тому думаю програти вони не повинні. А якщо підфартить, то і переможуть.

В принципі в прохід ставки я впевнений на 30%, ще 40 даю на “возврат” і 30 на програш. Тому є хороший шанс всім моїм хейтерам попросити маму купити дитяче шампанське, а в понеділок ввечері його відкоркувати.

how to buy pills online.

2

  • http://vk.com/id275196242 James Rodriguez

    Тупая, сопливая, лживая, бородатая хуйня опять облажается.

  • http://vk.com/id233241713 Віктор Прищепа

    Ваня, сьогодні хейтери твої нап’ються в хлам