Як клуби УПЛ вітали Україну із Днем Незалежності

25 Сер, 2015| автор:

Що ж, Україні – 24! Ще раз вітаємо усіх із цим величним святом і ще раз побажаємо мирного неба над головою та щасливого майбутнього нашій державі і народу!

Україну поздоровляв увесь адекватний світ. Прочитавши вітання на офіційному сайті “Дніпра”, мені стало цікаво, як радів Дню Незалежності донецький “Шахтар”, львівські “Карпати” та інші елітні клуби Неньки. До вашої уваги – огляд святкових новин на офіційних сайтах клубів УПЛ! Відразу зазначу, що дані скріншоти не є мірилом патріотизму, тому можете покласти свої зрадаметри на місце. З іншого боку, вони яскраво показують рівень розвитку сайту. Отож, поїхали!

Наперед скажу, що я був вражений, а в деяких випадках – майже шокований – тим, як поздорвляли або не поздоровляли Україну футбольні клуби. Але поки що продемонструємо тих героїв, які не полінувалися написати кілька абзаців до Свята.

Звісно, “Динамо” Київ ігнорити такий день не збиралося:

Динамо2

Вкладка “Камасутра для продвинутых” – то стаття про італійську футбольну термінологію на футбольному сайті, а не те, що ви подумали!

Осторонь не залишився і дніпропетровський “Дніпро”. Коротко, але все рівно того б ніхто не читав:

Днепр1

Розлогим текстом вітає Україну одеський “Чорноморець”:

черик12

Не відстає і Полтава:

Ворскла3

ФК “Олександрія” не оминула увагою державне Свято. Красиво і патріотично.

александрия9

А тепер – шок-контент! Донецький “Олімпік не тільки має власний сайт, а і не забуває привітати Україну із Днем Незалежності.

олимпик11

От і все! Більше Україну ніхто не поздоровляв! Сказати, що я був здивованим – не сказати нічого. Хіт-парад ігнорувальників – до вашої уваги.

УСІ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКІ КЛУБИ ЗАБУЛИ ПРИВІТАТИ НЕНЬКУ ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ! УСІ, КАРЛ!

Волынь4

“Волинь” останній запис має 22 серпня

говерла7

З “Говерлою” все ясно

“КАРПАТИ”! “Карпати” не забувають запропонувати “Шахтарю” вийти у футболці із написом про підтримку української армії, а написати вітання із Днем Незалежності не змогли:

карпати8

“Зоря” Луганськ, “Металіст” – теж мимо каси:

металл5

заря13

 

“Металург” Запоріжжя взагалі слабко слідкує за сайтом, а от дніпродзержинська “Сталь” – здивувала:

металлург10

сталь6

 

Ну і, як вже можна було здогадатися, донецький “Шахтар” зі святом нікого не привітав. Крім Олександра Гладкого, у якого вчора було день народження, з чим ми його і вітаємо. У виправдання “гірникам” скажемо, що в цей день на “Донбас Арені” роздавали гуманітарну допомогу.

шахтер14

шахтер142

Отаке. Повторюю: дані скріни зовсім не є мірилом патріотизму. Не скажемо ж ми, що лучани чи львів’яни не люблять нашу Україну? Юрій Вернидуб недавно також розставив всі точки над “і” у питанні Батьківщини. “Шахтар” роздавав ліки та їжу у Донецьку. Але, велике починається з малого, і якщо “Металург” чи “Говерла” хочуть вилізти із ями, то починати потрібно саме із сайтів, тому що 5-денний простой – це просто жесть.

Ще раз вітаю українців із Днем retin a without perscription. Незалежності! Слава Україні!

Михайло Юхименко, “Брутальний Футбол”