Йовічевіч у Львові-на-Дніпрі та патріотичний трамвай. Крайній літній матч на “Дніпро-арені”

31 Сер, 2015| автор:

«Топ-матч №2 у турі», «битва Львова-на-Дніпрі та Львову класичного», «гра за 3-4 місце» та ще мільйон найменувань отримав вчорашній герць між львівськими «Карпатами» та дніпропетровським «Дніпром». Кожна із назв матчу повністю виправдала себе – на полі була справжня чоловіча боротьба, гострі моменти та драматична розвязка. Про це, а також про атмосферу у місті, позитивні та негативні моменти, які побачили на Дніпро-арені – у нашому брутальному репортажі.

QuAHZ-YybkY

 

Якщо наш фотокореспондент вчора святкував днюху, то мій день не задався із самого ранку. Спека, проблеми із транспортом та робочі моменти на стадіоні також не додавали настрою, а коли я побачив ніяку гру Дніпра та відчув вечірню осінню прохолоду – взагалі втратив оптимізм. Проте його не втрачали жителі міста – не знаю чому, але приїзд «Карпат» викликав неабиякий інтерес. Матч обговорювали водії маршруток, а біля стадіону стояла солідна черга. Тим більше нас здивувала цифра, озвучена диктором на «Дніпро-арені» – 12 тисяч глядачів. Але цьому може бути пояснення – тікети на центральні сектори коштували від 75 до 125 грн. Такі ціни на чемпіонат України у Січеславі зустрічалися дуже рідко навіть на топ-матчах. Тим не менш, найдорожчий сектор був заповнений досить непогано, що може говорити про веселу душу нашого народу, який не жаліє грошей на розваги.

IHuQX2Aggrw

Черга виявилася оманливою – прийшло лише 12 тисяч глядачів

Над «Дніпро-ареною» стояв красивий захід metronidazole oral liquid dogs. сонця, а всередині – дуже потужний звук. Відчувалося, що люди приїхали з моря та на навчання, тому фанатські сектори стали об’ємнішими та гучнішими. І якщо до трибуни «Дніпра» питань нема ніколи, то львів’яни здивували – при такій невеликій кількості вони раз за разом перекрикували стадіон. Традиційні переклички в такій ситуації виглядали дуже файно.

tfyaWej5NDc

Банерна лінія “левів”. Вічна слава Герою зі Львова

OpkFK3KteY4

Красивий пейзаж

Вчорашній матч «Дніпра» і «Карпат» – один із небагатьох, про який хочеться писати по грі. А чому б і не писати, коли Карпати билися проти іменитих дніпрян, як справжні леви! Перший тайм львів’яни так і зовсім виграли – це признав і «Брутальний футбол» під час матчу, і Мирон Маркевич після нього. Дніпряни робили гігантську кількість дитячих помилок, втрачаючи м’яч на рівному місці. Це мало привести до чогось серйозного, і привело – Папа Гуйє привіз пенальті, який не реалізував вихованець «Дніпра» Карноза. Цим був досить засмучений Ігор Йовічевич, який весь матч вражав своїм костюмом (видно, що людина пройшла через Реал Мадрид) та емоційною жестикуляцією.

Після першого тайму статистика володіння м’ячем була 50% на 50%, і «Карпати» не збавляли темп, кілька разів не реалізувавши вбивчі моменти. Особливо у грі «левів» треба відмітити Костевича та Карнозу  – грали вони як професори. Але фортуна вчора не була на їх боці. Та і чи може бути інакше, коли на полі знаходиться її фаворит – Євген Селезньов. Традиційний трудовий дубль Сєлі, можливо, і не був достатньо справедливим для такої рівної гри, але цілком – для Євгена. Титанічний об’єм бігової роботи не минув даром. До слова – голи Селезньова стали 500-им та 501-им пропущеним виїзним м’ячем «Карпат». Таким чином, 2:0 і перемога «Дніпра» дозволяють синьо-біло-блакитним зайняти 4 позицію в УПЛ. Проте, як сказав Ігор Йовічевич після матчу, Карпати отримали підтвердження правильності свого шляху і покидають «Дніпро-Арену» із високо піднятою головою.

Вже йдучи додому із думкою, що доведеться написати досить пісний репортаж, я натрапив на прогулянковий трамвай, повний дніпровських вболівальників. Що було далі, зрештою, можна побачити на відео. Було весело, хоча на камеру все виглядає не так атмосферно.

3aJxtT0VerQ

А от Дніпро-арена вночі під повним Місяцем виглядає красиво, як не крути

Отакий от репортаж із Львову-на-Дніпрі. Побільше б таких матчів в нашій рідній УПЛ, і не буде тоді їй рівних у всьому білому (та й чорному) світі.

Михайло Юхименко, Каріна Шпорт, спеціально для «Брутального футболу»


 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/784989078276719/ Сергей Егоров

  Как же заипали умники которые называют ДНЕПРОПЕТРОВСК – сичеславом. Может мы жители Днепра сами решим какое название должен носить НАШ город. Слов не хватает, встретить бы автора, срачей надавать…

 • http://vk.com/id3066944 Сергей Ковтун

  Задолбал со своим сичеславом!!

 • https://plus.google.com/110091442661937867852 Toni Lion

  Дніпропетровськом його теж жителі назвали? Чи може все таки кацапи навязали.Так як місто українське є,було і буде,а Січеслав назва українського міста так його і будуть величати.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/909840269081813/ юрий ткаченко

  правильно наш город Днепропетровск. и другого имени нам не надо. Город Днепропетровск. Река Днепр. Команда наша любимая Днепр.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/909840269081813/ юрий ткаченко

  Днепропетровском его назвали граждане Украины.нет кацапов ,хохолов,жидов есть граждане Украины….Запомните это раз и навсегда…

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/909840269081813/ юрий ткаченко

  а чего не Екатеринослав? ну уж если исторически, так пошло и расмаривается историчекий фрагмент истории?…что политически название будет не в тренде?…….

 • http://vk.com/id8417112 Максим Овчаренко

  исторически у города было название до имперского “Екатеринослава”! нужно учить историю

 • http://vk.com/id8417112 Максим Овчаренко

  народ не выбирал это название, город переименовывали по решению правительства!! пора бы уже хоть немного читать исторические книги

 • https://plus.google.com/110091442661937867852 Toni Lion

  Дати назву міста в честь діяча комуністичної партії місцевого походження Г. І. Петровського, який був причетним до організації Голодомору 1932–1933 років,це те саме що переіменувати Ростов на Чикатилівск.